سرمربی چادرملو اردکان با بیان اینکه در ادامه ماجراجویی‌های خودمان میزبان تیمی هستیم که از تیم‌های بزرگ و قابل احترام فوتبال ایران است؛ گفت: اگر کج سلیقگی مسئولان در تاریخ برگزاری جام حذفی نبود شرایط دیگری می‌توانست را رقم بزند.
کد خبر: ۱۱۶۷۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۶ 15 May 2024

به گزارش تابناک یزد، سعید اخباری سرمربی تیم فوتبال چادرملو اردکان در نشست خبری قبل از بازی با آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی گفت: جام حذفی داستان متفاوتی از بازی‌های لیگ دارد؛ ما در ادامه ماجراجویی‌های خودمان که بچه‌ها نشان دادند شخصیت بالایی دارند بعد از سه مسابقه حساس؛ میزبان تیمی هستیم که از تیم‌های بزرگ و قابل احترام فوتبال ایران است.

وی افزود: تنها تیم لیگ یکی در جام حذفی هستیم و با توجه به شرایطی که در کورس صعود به لیگ برتر داریم با احتیاط بازی خواهیم کرد.

اخباری ادامه داد: آلومینیوم تیم محترمی است، تیم پرسپولیس را حذف کردهاست و همیشه سخت گل می‌خورد و تاکتیکی بازی می‌کند؛ ما نیز سعی می‌کنیم بازی تاکتیکی و آبرومندی ارائه کنیم.

سرمربی چادرملو افزود: اگر کج سلیقگی مسئولان در تاریخ برگزاری جام حذفی نبود می‌توانست شرایط دیگری را رقم بزند؛ ما به فاصله سه روز استراحت پس از این بازی، در لیگ بازی داریم و مجبوریم با احتیاط و دست و پا بسته‌تر پیش برویم و سعی می‌کنیم بازی با انگیزه‌ای داشته باشیم.

اخباری در خصوص مصدومیت حجت صدقی گفت: سه گلر خوب برای بازی فردا داریم، ولی تصمیم نهایی برای اینکه کدام گلر در زمین بازی کند فردا گرفته خواهد شد.

برچسب ها: یزد
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار