یزد - ورزشی
رییس فدراسیون والیبال گفت: میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا در استان یزد یک فرصت است که باید با همکاری مسئولان و علاقه مندان قدر آن را دانست.
استاندار: تلاش برای میزبانی یزد در مسابقات لیگ برتر ادامه دارد
استاندار یزد گفت: در حال متقاعد کردن فدراسیون فوتبال برای تایید اصلاحات چمن ورزشگاه شهید نصیری و میزبانی از مسابقات لیگ برتر هستیم.
بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس از پنجم مردادماه آغاز می‌شود و ورزشکاران کشورمان در قالب کاروان خادم‌الرضا راهی پاریس می‌شوند.
محمدی‌راد: با تمام وجود برای سرافرازی نام شهداب یزد و والیبال ایران می‌جنگیم
سرمربی تیم والیبال شهداب یزد گفت: این قول را می‌دهم که در مسابقات پیش رو با تمام وجود برای شهداب، شهر یزد و در نهایت برای والیبال ایران می‌‍‌جنگیم.
صعود ۱۷ پله‌ای سابریست یزدی در جهان
«محمد فتوحی» بر اساس آخرین رده بندی منتشر شده از سوی فدراسیون بین المللی شمشیربازی ۱۷ پله در جهان صعود کرد.
انتظار دو ورزشکار المپیکی یزدی از رئیس جمهور آینده چیست؟
برخلاف اغلب تصورات، یزد از قهرمانان ورزشی سرشناسی در سطح ملی و جهانی برخوردار است، ولی بعضاً اسم و رسم این قهرمانان تحت‌الشعاع نبود زیرساخت‌ها و امکانات مناسب ورزشی این استان کمرنگ و محو شده است.
تیم فوتبال چادرملو اردکان با شکست یک بر صفر دریای کاسپین بابل به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد.
۱۰ سال بدون امکانات، بدون اسپانسر و با امید و افتخار به نام یزد رکورد می‌زنم
این روز‌ها صدای ورزش یزد بیش از گذشته شنیده می‌‎شود؛ اما در هیاهوی اخبار ورزش‌های تیمی و به خصوص فوتبال صدای قهرمانانی که با کمترین امکانات و بدون حامی مالی تمرینات خود را در شهر‌های دیگر دنبال می‌کنند و به نام یزد رکورد می‌زنند یا شنیده نشده یا کمتر شنیده می‌شود.
سه دونده یزدی در لیست اعزامی به مسابقات غرب آسیا حضور دارند.
ورزشگاه شهید نصیری یزد شروع‌ترین شب خود را بعد از ۱۸ سال تجربه و جمعیتی بالغ بر ۱۸ هزار نفر را در خود دید؛ بارش باران، نبود پارکینگ و زیرساخت‌های مناسب هیچکدام مانع حضور مردم یزد برای تماشای دیدار مرحله یک چهارم جام حذفی نشد و حتی عده‌ای از پشت درب‌های بسته و نشسته بر روی زمین یا ایستاده در گوشه‌های ورزشگاه این بازی را تماشا کردند.