استاندار یزد با اشاره به ضرورت مشخص کردن پروژه هایی برای سرمایه گذاری های جدید در این استان، گفت: برگزاری رویدادهای فصلی یا هر شش ماه یک بار با عنوان رویدادهای فصلی سرمایه گذاری از جمله راهکارهای موثر برای توسعه اقتصادی استان یزد است.
کد خبر: ۱۱۰۸۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۱ 07 June 2023

 

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، استاندار یزد در نشست سرمایه‌گذاری استان که به‌ منظور بررسی آخرین وضعیت اقدامات انجام شده برای برگزاری همایش بازار سرمایه در یزد برگزار شد، به ضرورت بهره‌گیری از روش‌های نوین تأمین مالی و عدم اتکای صِرف به منابع بانکی اشاره و اظهار کرد: یکی از رویکردهای مهم مورد پیگیری استان در حوزه سرمایه‌گذاری ورود به بازار سرمایه است.

وی افزود: در کنار انجام اقدامات تبیینی، ترویجی و ارتقاء سواد مدیران نسبت به موضوعات مربوط به این حوزه، باید پروژه‌هایی جهت سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران اولویت‌بندی و مشخص شوند.

استاندار یزد با بیان این‌که اقدامات مورد پیگیری در حوزه بازار بورس باید منجر به تأمین مالی پروژه‌های اولویت‌دار استان شود، گفت: رویدادهای سرمایه‌گذاری به صورت فصلی یا هر شش ماه یک‌بار انجام شود.

فاطمی با اشاره به آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی از ۱۶ خردادماه در تهران، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این نمایشگاه، یک تیم اقتصادی و کارشناسی از استان یزد جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای این حوزه در نمایشگاه حضور یابند.

وی در پایان سخنان خود تأکید کرد: مباحث مربوط به تهیه کیف سرمایه‌گذاری استان در مهلت زمانی مقرر  تهیه، تدوین و همچنین بسته سرمایه‌گذاری خارجی با جدیت دنبال شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار