فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه از دستگیری 21 سارق و کشف 28 فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی طی ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۱۱۰۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰ 30 May 2023

 

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، سرهنگ محمدحسن حسینی ضمن اعلام خبر فوق، اظهار کرد: در ماه گذشته با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با تلاش مضاعف مأموران و در راستای پیشگیری از سرقت، موضوع کشف سرقت‌ها با جدیت در دستور کار پلیس شهرستان ابرکوه قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی محل اختفای سارقان شده و با هماهنگی قضایی طی چندین عملیات غافلگیرانه متهمان را در مخفیگاه خود دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه خاطرنشان کرد: متهمان دستگیرشده در تحقیقات به عمل آمده به سرقت اماکن خصوصی، موتورسیکلت، منزل و محصولات باغی اعتراف کردند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: در اجرای این طرح و با تلاش مأموران ۲۱ سارق دستگیر و در تحقیقات به عمل آمده به ۲۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ حسینی در پایان با تأکید بر اینکه پلیس به‌هیچ‌عنوان اجازه نمی‌دهد تا امنیت و آسایش افراد جامعه به خطر بیفتد، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از این‌گونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار