گروه جهادی شهدای سنگ آهن با حضور در اردوی جهادی شهرستان بافق در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به ارائه خدمات پرداخت.
کد خبر: ۱۱۰۷۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۹ 27 May 2023

حضور شرکت سنگ آهن مرکزی در اردوی جهادی نرماشیر

 

به گزارش خبرگزاری تابناک یزد، شورای جهادی شهرستان بافق با حمایت بسیج سازندگی سپاه و با حضور گروه های مختلف جهادی اقدام به برگزاری اردوی جهادی در شهرستان نرماشیر استان کرمان کرد.

گروه جهادی شهدای سنگ آهن، گروه شهید لنگری زاده، گروه شهید سلیمانی، گروه شهدای گزستان، گروه شهدای هسته ای، گروه شهید الله دادی ،شهدای مدافع حرم، گروه جهادی بمانعلی خالقدادی و قدس، گروههای حاضر در این اردو بودند که با برنامه های تعریف شده، در حوزه های مختلف عمرانی، فرهنگی و اقتصادی به ارائه خدمات پرداختند.

اجرای گچ کاری در واحدهای ساختمان، ساخت سرویس های بهداشتی، کاشی کاری، فاضلاب کشی ، دیوار چینی، اجرای دیوار چینی سفال در یک واحد به صورت کامل و ... از جمله اقداماتی است که در حوزه عمرانی انجام شد.

در این اردوی جهادی، ۷۰ بسته معیشتی ، نزدیک به هزار بسته لباس و نان بین محرومان منطقه مرزی سیستان توزیع شد.همچنین برپایی مراسم جشن تولد برای نوجوان تحت پوشش بهزیستی توسط همسر شهید عابدی و حمایت از او، حضور در یادمان شهدا، توزیع جزوه گام دوم انقلاب و ... از جمله برنامه های اجرا شده در این اردو بود.

مشاوره خانواده ، کارآفرینی در محیط خانواده، برپایی کلاس های آموزشی و تقویتی ویژه دانش آموزان ، حمایت از زوج در شرف ازدواج و ... نیز در واحد خواهران جهادی انجام شد.

شرکت سنگ آهن مرکزی نیز در این اردو با خرید مصالح ساختمانی و هماهنگی برای حضور اتوبوس ونیسان بار، گروههای جهادی را یاری کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار