رئیس شورای شهر یزد:
رئیس شورای اسلامی شهر یزد تاکید کرد: توجه به توسعه ورزش همگانی یک امر ضروری برای همه کشورها تلقی می‌شود.
کد خبر: ۱۰۷۲۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴ 19 October 2022

«عزیزالله سیفی» ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، در ادامه افزود: ورزش و تلاش بر توسعه آن در میان همه اقشار جامعه، به دلـیل رهاوردهای سودمندی اسـت که حاصل می شود، همچنین ورزش موجب اعتدال جسم و جان، افزایش شور زندگی و نشاط، دوری از بیکاری، کسالت و تنبلی، فاصله گرفتن از افسردگی و دلمردگی و نیز وسیله‌ای برای جمع گرایی و اجتماعی شدن است.

وی ادامه داد: همچنین با توجه به این که ورزش در تمام مراحل زندگی تاثیرگذار است باید تمام دستگاه‌های اجرایی توجه ویژه‌ای به آن داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد ضمن تاکید بر ضرورت پیشگامی شهرداری در خصوص توسعه ورزش همگانی، گفت: اکنون سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری درحال اجرای برنامه‌هایی برای تبلیغ و توسعه ورزش همگانی است.

سیفی روز صادرات را نیز تبریک گفت و افزود: صادرات زمینه‌ای برای رشد اقتصاد در هر کشور محسوب می‌شود و بی‌تردید در دنیای امروز، صادرات در سایه رقابت موفق امکان‌پذیر است.

وی تاکید کرد: در صحنه بازارهای هدف باید بتوانیم از لحاظ کیفیت، قیمت و بسته‌بندی کالا به نقطه‌ای برسیم که بتوانیم بر رقبای خارجی در آن میدان موفق و پیروز باشیم.

به گفته رئیس شورای اسلامی شهر یزد، در حال حاضر صادرات محصولات تولیدی لازم است چرا که اگر تولیدات داخلی جنبه صادراتی داشته باشد، موجب افزایش درآمد برای کشورمان خواهد شد.

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار