نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس خطاب به رئیس جمهوری گفت:‌ رئیس جمهور محترم علت تعلل سازمان برنامه و بودجه در ارائه گزارش سیل بعد از گذشت سه ماه به هیات دولت چیست؟ آیا جاری شدن سیل های پی در پی از لحاظ زمانی و خسارت های تکراری به مردم و زیرساخت ها نشان از تعطیل بودن فعالیت های پیشگیری است.
کد خبر: ۱۰۶۰۱۵۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۶ 04 August 2022

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، در بخشی از تذکر محمدصالح جوکار به رئیس جمهوری، آمده: بعد از گذشت سه ماه از جاری شدن سیل متاسفانه سازمان برنامه و بودجه علی‌رغم اعلام ستاد بحران، گزارش مربوط را برای هیات دولت نفرستاده است.

وی افزود: از ابتدای امسال که استان یزد دچار سیل شده بود مکررا نارضایتی مردم را با تذکر به وزرا اعلام کردیم ولی متأسفانه تاکنون هیچ اقدام جدی در این باره انجام نشده است.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجل شورای اسلامی اعتراض خود را نسبت به پرداخت نشدن خسارت دو هزار میلیاردی سیل گذشته که از سوی سازمان برنامه و بودجه باید انجام می گرفت، اعلام کرد و از رئیس جمهور خواسته بود که به این مسئله رسیدگی کنند.

با توجه به این‌که سیل چند روز پیش خسارت به مراتب بیشتری را وارد ساخت، جوکار طی تذکری کتبی از رئیس جمهور درخواست کرد تا پرداخت خسارت ها را در اولویت خود قرار دهند.

منبع: فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار