نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی: این شهرستان به دلیل رشد نامتوازن و افزایش شدید مهاجرت با بحران زمین و مسکن روبرو است.
کد خبر: ۱۰۶۰۰۳۴
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱ 04 August 2022

 محمدرضا دشتی اردکانی ضمن تقدیر از دولت در اهتمام ویژه برای ایجاد مسکن گفت: شهرستان اردکان به دلیل رشد نامتوازن و افزایش شدید مهاجرت با بحران زمین و مسکن روبرو است.وی افزود: این بحران با توجه به مسیر توسعه صنعتی شهرستان هر روز بیش از پیش خواهد شد، بنابراین انتظار می‌رود با نگاه ویژه به موضوع الحاق زمین به محدوده‌های شهری شهرستان توجه شود.


نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صنایع معدنی که حجم شدید مهاجرت را با خود به همراه داشتند آمادگی همکاری در پروژه‌ها را دارند و می‌طلبد در این رابطه تدبیر و تعامل سازنده شود.


وی ادامه داد: یکی از اقدامات شایسته دولت، عزم جدی برای ساماندهی موضوع آرد و نان است که امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیقی بر سفره مردم بیش از این فشار نیاید.


دشتی اردکانی تصریح کرد: از سویی در شهرستان اردکان سونامی مهاجرت صورت گرفته و متأسفانه در آمار و ارقام و برنامه‌ها به صورت دقیق دیده نشده بنابراین تأمین نان برای مردم شهرستان با چالش مواجه شده که انتظار می‌رود با نگاه علمی و دقیق‌تر به اختصاص آرد و تأمین نان توجه شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار