معاون فرماندار:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان یزد با اشاره به افزایش نرخ نان در تابستان سالجاری، اعلام کرد: فعلاً تصمیمی مبنی بر افزایش نرخ نان در یزد وجود ندارد.
کد خبر: ۱۰۱۲۶۱۶
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰ 30 November 2021

به دنبال اعلام تدریجی افزایش نرخ نان در برخی استانهای کشور، شایعاتی مبنی بر افزایش مجدد قیمت نان در استان یزد نیز مطرح بود ولی معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان یزد اگر نبود تصمیمی مبنی بر این اقدام خبر داد.

«علی احمدیان» در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب، تصریح می‌کند: هرچند تصمیم در این باره از طریق کارگروه آرد و نان استان اخذ می‌شود ولی با توجه به افزایش چند ماه قبل قیمت نان در استان، در حال حاضر تصمیمی در این مورد وجود ندارد.

با این حال «حسین ملت یزدی» مدیر اجرایی اتحادیه نانوایان یزد به خبرنگار ایسنا می‌گوید: با توجه به این که نرخ نان در استانهای همجوار ۳۰ تا ۴۰ درصد بیشتر از یزد است، نظر به مشکلات فعالان این صنف، درخواستی برای افزایش قیمت داشته‌ایم ولی هنوز تصمیمی در این باره اعلام نشده است.

وی با اشاره به افزایش اخیر قیمت نان استان در مردادماه امسال، عمده علت تاثیرگذار بر ارائه درخواست مجدد این اتحادیه برای افزایش نرخ را افزایش دستمزد نیروی انسانی خواند و گفت: به دلیل پایین بودن حق الزحمه در این حوزه، برخی از فعالان این صنف با کمبود نیروی کار مواجه هستند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: فرماندار ، نان ، قیمت
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار