امام‌جمعه موقت یزد گفت: اقدام به موقع و شجاعانه سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی در برخورد با صهیونیست‌ها در منطقه ستودنی است .
کد خبر: ۱۰۳۴۸۱۸
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۷ 18 March 2022

به گزارش ایرنا، آیت‌الله سیدمحمدرضا مدرسی یزدی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته شهر یزد افزود: بمباران پایگاه جاسوسی اسرائیل توسط پاسداران قهرمان در منطقه بار دیگر قدرت، درایت و عظمت نظام و انقلاب اسلامی را در مقابل دشمنان به خوبی نشان داد.

وی ادامه داد: امروز ملت و دولت با قدرت بدون واهمه در مقابل زیاده‌خواهی‌های دشمنان به خصوص دنیای استکباری به سرکردگی آمریکا و غاصبان صیونیستی ایستادگی می‌کند.

عضو فقهای شورای نگهبان به جنگ روسیه و اوکراین اشاره کرد و یادآور شد: در این موضوع دست غربی‌ها و آمریکایی‌ها برای رسیدن به منافع خود دیده می‌شود و باید همواره مواظب دشمنان بود.

مدرسی اظهار کرد: تکیه دولت‌ها و ملت‌ها به غرب و اروپا هیچ فایده‌ای ندارد و جنگ روسیه و اوکراین به خوبی نشان داد که راه عزت در اتکا به خدا و پایبندی به توان خویش است .

وی خاطرنشان کرد: امروز ملت ایران و دولت ما جزو قدرت‌های منطقه است و باید با وحدت و ایستادگی تمامی توطئه‌های دشمنان را یکی پس از دیگری خنثی کرد.

امام‌جمعه موقت یزد از مجلس شورای اسلامی خواست لایحه بودجه را با فرصت کافی و مناسب برای بررسی در اختیار شورای نگهبان قرار دهد تا طبق قانون بررسی و اقدام شود.

مدرسی میلاد باسعادت حضرت امام زمان (عج) را تبریک گفت و از مردم خواست بیش از گذشته در مسیر تحقق اهداف و اوامر این امام همام حرکت کنند که رسالتی دینی است .

نمازجمعه در ۲۸ محل در استان یزد اقامه می‌شود.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار