امام جمعه یزد:
امام جمعه یزد با اشاره به اینکه خدمت به مردم و رفع محرومیت‌ها گامی در مسیر استمرار انقلاب اسلامی است، گفت: جهادگران نیروهایی مؤثر در استمرار انقلاب اسلامی هستند.
کد خبر: ۱۰۳۴۱۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۱ 14 March 2022

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری صبح دوشنبه در مراسم تقدیر از گروه‌های جهادی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) استان یزد با اشاره به اینکه انقلاب ما ۴۰ سال با عنایت خداوند متعال حفظ شده است، اظهار داشت: امروز باید به دنبال استمرار انقلاب باشیم و اگر می‌خواهیم انقلاب استمرار داشته باشد باید مواردی که باعث وقوع انقلاب شد را تقویت کنیم.

وی عنوان کرد: اگر بی توجهی، نا امیدی و انحراف فکری به سراغ ما بیاید، انقلاب صدمه خواهد دید و دشمن نیز در صدد تحقق همه این موارد است و می‌خواهد موفقیت‌ها را وارونه جلوه دهد و مردم را نا امید کند در حالی که نا امیدی سمی مهلک در مسیر پیشرفت است.

ناصری با بیان اینکه عده زیادی پای این انقلاب ایستادند و سلامت و جان و مال خود را دادند، افزود: امروز هم برای استمرار انقلاب نباید از هیچ چیز دریغ کنیم.

امام جمعه یزد تاکید کرد: باید تلاش کنیم استمرار انقلاب را تا ظهور حضرت مهدی (عج) که مقدمات آن فراهم شده، ادامه دهیم و معتقدیم که انقلاب ما، زمینه ساز انقلاب حضرت مهدی (عج) است.

وی ادامه داد: در این مسیر باید علاوه بر روشنگری، دشمن و دشمنی‌ها را نیز بشناسیم و مقابل این دشمنی‌ها بایستیم و ببینیم که دشمن از کجا به ما ضربه می‌زند، نقاط ضعف را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدام کنیم.

ناصری ادامه داد: یکی از راه‌های استمرار انقلاب اسلامی، رسیدگی به امور مردم به ویژه نیازمندان است که این امر توسط گروه‌های جهادی در حال انجام است.

امام جمعه یزد، اخلاق خوب، رفتار خوب، کمک، ایثارگری نسبت به مردم را نیز از راه‌های حفظ انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: با اخلاق و رفتار خوب و کمک و خدمت صادقانه، مردم به انقلاب امیدوار می‌شوند.

ناصری ادامه داد: جهادگران باید در همه زمینه‌ها از تعلیم و تربیت نسل جوان تا مقابله با دشمنانی که به دنبال وارونه نشان دادن واقعیت‌ها نظام و انقلاب هستند، جهاد کنند.

وی با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان امام در این زمینه‌ها موفق بوده و حرکات خوبی داشته و اقدامات خوبی انجام داده و روی مشکلات اساسی کشور کار کرده است، اظهار امیدواری کرد که این ستاد بتواند در راستای رفع نیازها و دغدغه‌ها و محرومیت‌ها بیشتر، دقیق‌تر و ظریف‌تر کار کند، به ویژه در جذب نیروهای تازه نفس، جوانان و نوجوانان و کادرسازی برای آینده و تحقق رهنمودهای رهبری اقدامات اساسی انجام دهد.

*خدمات اشتغالزایی در ۱۸۱ روستای استان یزد ایجاد شد

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام استان یزد نیز در این مراسم با اشاره به اجرای پویش لبخند احسان اظهار داشت: در مرحله اول ۵۰۰ نفر از نیازمندان زیر پوشش خدمات دندانپزشکی قرار می‌گیرند.

محمدی پناه به تشریح دیگر طرح‌ها و پویش‌های ستاد اجرایی امام در استان پرداخت و افزود: در طول دو سال گذشته در ۱۸۱ روستا خدمات اشتغالزایی داشته‌ایم که برای ۱۱ هزار و ۶۰۰ نفر شغل ایجاد شد.

وی همچنین از احداث ۲۷ مدرسه خبر داد و گفت: ۱۴ مدرسه احداث و تکمیل و تحویل آموزش و پرورش شده و ۱۳ مدرسه نیز در دست احداث است.

در این مراسم از جهادگران ستاد اجرایی فرمان امام استان یزد تقدیر شد.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار