حضور پرشور مردم در انتخابات کشور را بیمه کرده است

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی گفت: رای مردم برای چهار سال آینده سرنوشت ساز بوده و آنچه کشور و نظام را بیمه کرده، حضور پرشور و حداکثری مردم در انتخابات است.
کد خبر: ۱۱۷۴۴۰۸
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۳ - ۰۰:۳۴ 06 July 2024

به گزارش تابناک یزد به نقل از مهر، محمدصالح جوکار در این رابطه اظهار کرد: رهبر انقلاب امروز صبح که رأی خود را به صندوق انداختند، تاکید کردند که اهمیت مرحله دوم از مرحله اول بیشتر است و مردم را به مشارکت دعوت کردند چرا که در مرحله دوم انتخاب رئیس جمهور کشورمان برای چهار سال آینده قطعی می‌شود.

وی ادامه داد: رأی مردم برای چهار سال آینده سرنوشت ساز است و آنچه کشور و نظام را بیمه کرده، حضور پرشور مردم است، بنابراین مشارکت حداکثری در انتخابات تقویت و پایداری انقلاب را نشان می‌دهد.

جوکار با اشاره به اینکه هر چه حضور و مشارکت مردم به عنوان پشتوانه نظام پرشور تر باشد، بهتر می‌توانیم حرف خود را پیش ببریم، گفت: انتخابات نقش تأثیرگذاری بر تقویت نظام و انقلاب و تأمین منافع و سرنوشت مردم در چهار سال آینده دارد و دشمنان نیز تمام تلاش خود را برای تضعیف نظام و انقلاب به کار گرفتند بنابراین مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مؤثر خواهد بود.

نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در استان یزد همیشه آرای مردم ما حماسه ساز و پرشکوه بوده است و ان شاءالله امروز هم در پایان انتخابات جشن حضور خوبی را داشته باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار