سند آمایش سرزمینی به‌زودی رونمایی می‌شود

معاون فرهنگی توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان: سند آمایش سرزمینی ورزش اوایل تیرماه رونمایی می‌شود.
کد خبر: ۱۱۷۱۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۸ 14 June 2024

به گزارش تابناک یزد، «سیدمحمد شروین اسبقیان» شامگاه روز گذشته (پنجشنبه ۲۴ خرداد) در ادامه سفر دو وزه خود به استان در دیدار با مدیران عامل باشگاه‌های ورزشی استان با تسلیت درگذشت شهید جمهور آیت‌الله رئیسی و همراهان گفت: شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی توجه خاصی و ویژه‌ای به ورزش داشتند؛ و برای اولین بار اولین رئیس جمهوری بودند که در وزارت ورزش حضور پیدا کرده و شورای عالی ورزش را تشکیل دادند که حاصل آن ۱۱ مصوبه مهم بود.

اسبقیان افزود: یکی از این مصوبه‌های مهم تدوین سند آمایش سرزمینی است که یکی از برنامه‌های مهم و مورد تاکید شهید رئیسی بود؛ این سند در حال حاضر مراحل پایانی خود را طی می‌کند و اوایل تیرماه رونمایی می‌شود؛ این سند از طرح‌هایی است که کمک شایانی در توسعه ورزش کشور خواهد داشت.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت باشگاه‌ها در توسعه ورزش گفت: خوشبختانه در استان یزد باشگاه‌های خوبی در حال فعالیت هستند که مدیران آن‌ها دلسوز، دغدغه‌مند و از جنس ورزش هستند؛ و در رشته‌های مختلفی همانند فوتبال ساحلی و والیبال دستاورد‌های خوبی را برای ورزش استان و ورزش کشور به دست آورده‌اند.

معاون فرهنگی توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزیر ورزش و جوانان: با نگاه ویژه و درایت وزیر ورزش بسیاری از مسائل باشگاه‌ها در حال مرتفع شدن است؛ تا مدیران باشگاه‌ها با آسودگی و فراغ بال بیشتر به فعالیت خود ادامه دهند.

اسبقیان افزود: من ورزش قهرمانی را با پوست و استخوان لمس کرده‌ام و می‌دانم مسیر قهرمانی چقدر سخت و طاقت فرسا است.

وی ادامه داد: زمانی که تیم فوتبال چادرملو به لیگ برتر صعود می‌کند قطعا نشاط و شادی را برای ورزش استان به ارمغان می‌آورد، مطمعن باشید که فرصت‌های زیادی برای توسعه ورزش استان ایجاد خواهد شد.

به گزارش ایسنا در این نشست مدیران باشگاه‌های استان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و خواستار حمایت همه جانبه وزارت ورزش و جوانان شدند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار