ثبت رکورد کم‌نظیر در چادرملو؛

۱۲ میلیون تن کنسانتره آهن در چادرملو تولید شد

مدیر مجتمع معدنی چادرملو از ثبت رکورد کم نظیر در چادرملو خبر داد و گفت: ۱۲ میلیون تن کنسانتره آهن در این مجتمع تولید شد.
کد خبر: ۱۰۳۴۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۲ 16 March 2022

به گزارش گروه بازرگانی خبرگزاری مهر، مهندس جهانی اظهار داشت: در کمتر از پنج روز مانده به پایان سال ۱۴۰۰ با تلاش تمامی کارکنان شاغل در مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو و هدایت مدیران، این مجتمع موفق شد با ثبت رکورد دور از انتظار تولید ۱۲ میلیون تن کنسانتره آهن و حمل ۱۲ میلیون و ۳۱۱ هزارو ۸۶۷ تن محصول تولیدی امسال و موجودی از سال های پیش، موفقیتی چشمگیر کسب کند.

وی ضمن تبریک این افتخار ارزنده به تمامی پرسنل شرکت، پیمانکاران و مشاوران گفت: تولید این مقدار کنسانتره در حالی صورت پذیرفته که ظرفیت اسمی پنج واحد تولیدی کنسانتره چادرملو ۹.۵ میلیون تن در سال است و بیش از ۲۵ سال از فعالیت آن می گذرد.

جهانی عنوان کرد: این موفقیت تنها به لطف خدا و راهنمایی های مستمر و مشوق های مدیر عامل و حمایتهای هیأت مدیره بدست آمده و امیدواریم در سال آتی هم بتوانیم همین میزان تولید را حفظ کنیم .

گفتنی است؛ سال گذشته نیز این مجتمع موفق شد ۱۱ میلیون و ۴۶۷ هزارو ۸۵۵ تن کنسانتره تولید کند که در نوع خود یک رکورد ارزشمند بود و امسال با تلاش بیشتر پرسنل، موفق شده ایم بیش از ۵۰۰ هزار تن بیشتر از سال قیل تولید کنیم.

کد خبر 5448263

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار