‌نباید استان یزد را هر روز با یک برند معرفی کرد

محمد رضا تابش در نشست مجمع نمایندگان استان با استاندار که در سالن حمیدیا استانداری یزد برگزار شد با اشاره به مزیت‌ها و چالش‌های استان یزد در بحث سرمایه گذاری اظهار داشت: محور توسعه استان باید بر اساس آموزه‌های فرهنگی، مذهبی، دینی و قوانین موضوعه کشور و طرح آمایش سرزمین باشد و هر روز نباید استان را با یک برند معرفی کنیم.

اولویت‌های جدید بر اساس سند توسعه و سند آمایش استان یزد طرح ریزی شده است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه حمایت، هدایت و تسهیل سرمایه‌گذاران به سمت نیازهای اولویت دار استان باید مورد توجه همه مسئولان قرار گیرد گفت: با توجه به ظرفیت‌های استان، می‌توان در حوزه صنایع پاک و دانش بنیان سرمایه گذاری کرد.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارزیابی متخصصان از نیازهای واقعی واحدهای تولیدی به سرمایه در گردش و اولویت بندی واحدها از نظر تامین نقدینگی و اختصاص هدفمند نقدینگی به واحدهای تولیدی می‌تواند باعث استفاده حداکثری از منابع موجود و سبب اصلاح روند تولید، اصلاح و بازسازی بسیاری از واحدها گردد.

عضو شورای پول و اعتبار با بیان اینکه یکی از مولفه‌های مهم در رونق تولید، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و تامین نقدینگی آنها است گفت: همه مسئولان اجرایی در دولت خصوصاً وزرای صنعتی و تولیدی و نمایندگان مجلس به این امر واقف هستند و به آن اهتمام دارند که البته باید تلاش مضاعفی را در این خصوص داشته باشند.