اولین جشنواره عدلیه و رسانه استان یزد شب گذشته با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد.
کد خبر: ۹۸۴۵۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴ 08 August 2021

مراسم اختتامیه اولین جشنواره عدلیه و رسانه استان یزد با حضور بابایی معاون دادستان کل کشور، استاندار، رئیس کل دادگستری استان، دادستان عمومی و انقلاب یزد و جمعی از مسئولان برگزار شد.

مراسم تجلیل در سه بخش اصلی، ویژه و رسانه برگزار و از نفرات و رسانه‌های برتر تقدیر بعمل آمد.

نفرات برگزیدگان نخستین جشنواره عدلیه و رسانه استان یزد به شرح ذیل است؛

بخش اصلی

خبر و گزارش خبری

رتبه اول: محمدرضا جایروند از خبرگزاری صدا و سیما برای گزارش همه شگرد‌های زمین خواری

رتبه دوم: بهناز عسکری از روزنامه اطلاعات برای گزارش کودکان کار را دریابیم

رتبه سوم: سمانه حسینی از خبرگزاری تسنیم برای گزارش نقره داغ زمین خواران در یزد

رتبه چهارم: کبری دانشی از خبرگزاری ایرنا برای گزارش چشمانی در انتظار آزادی از پشت میله‌ها

رتبه پنجم: اعظم السادات میرجلیلی از خبرگزاری ایکنا برای گزارش کرونا فرصتی برای جوانان

گزارش تحلیلی و توصیفی

رتبه اول: نیره شفیعی پور از خبرگزاری مهر برای گزارش مهاجرت تهدید تلخ یا فرصتی شیرین

رتبه دوم: مرجان جلیلیان از خبرگزاری مهر برای گزارش گذران سخت زنگی زیر سایه گرانی

رتبه سوم: سکینه میرطاهری از خبرگزاری صدا و سیما برای گزارش داغ درفش دستگاه قضا بر زخم بانک‌ها

رتبه چهارم: سید ضیا میررحیمی از خبرگزاری شبستان برای گزارش فرهنگ آپارتمان نشینی حفقه مفقوده شهرسازی در یزد

رتبه پنجم به صورت مشترک به مهدی جلیلیان از خبرگزاری مهر برای گزارش مدارس یزد کفاف مهاجران را نمی‌دهد و مریم بهرامی از خبرگزاری بازار برای گزارش جدول نرخ گذاری نیاز بازار مسکن

یادداشت و گزارش

در این قالب هیچ اثری حائز رتبه اول و پنجم نشد.

رتبه دوم: فاطمه کول از ماهنامه آوای رسا برای اثر چهارصد و شصت و یک

رتبه سوم: فاطمه شریفی از پایگاه خبری یزد باما برای اثر بیا با هم حرف بزنیم

رتبه دوم: کاظم شاملو از خبرگزاری ایرنا برای اثر نقش قوه قضائیه در رفع موانع و تحقق اهداف جهش تولید

مصاحبه

رتبه اول به صورت مشترک به صالح مستوفیان از روزنامه بشارت یزد برای اثر ضرورت اجتهاد نوین فقهی و حقوقی در قبال احتکار زمین و مسکن و شادی شفیعی از هفته نامه پرکار برای اثر میلیارد‌ها تومان بیت المال در گونی بود

رتبه دوم: محمدعلی رضایی از روزنامه بشارت یزد برای اثر واکاوی دلایل افزایش جرائم رایانه‌ای و کلاهبرداری‌های اینترنتی

رتبه سوم: عاطفه ابراهیمی از ماهنامه آوای رسا برای اثر یک کروموزوم اضافی پر از مهربانی

رتبه چهارم: سمانه ملازینلی از ماهنامه آوای رسا برای اثر هنر بازوی توانمند مراکز توانبخشی

رتبه پنجم: ناهید عنصری از خبرگزاری بازار برای اثر پای معاملات مسکن در یزد به زیرزمین‌ها باز شد؛ صاحبخانه‌ها کوتاه نمی‌آیند

گزارش تصویری

مجید دهقانی زاده از خبرگزاری مهر برای اثر شب قدر در زندان

بخش ویژه

اینفوگرافی

رتبه اول: محمد عرفان محمدیان برای اثر سبک زنگی و تعالی خانواده

اثری حائز رتبه دوم و سوم نشد

پادکست

رتبه اول: کوثر سیروس برای اثر استرس

رتبه دوم: مریم تقی زاده برای اثر کنترل خشم

اثری حائز رتبه سوم نشده است

پوستر

رتبه اول: علیرضا محمودآبادی برای اثر قاراش میش (آقای باکلاه)

رتبه دوم: هادی دهقان برای اثر حقوق همسایه

رتبه سوم: ایمان اکبرزاده برای اثر طلاق (گل رز)

کلیپ‌های کوتاه ـ موشن گرافی

رتبه اول: علی نیکوکار برای اثر خشونت علیه زنان

رتبه دوم: حسین افروز برای اثر بهاریه (آزادی زندانیان جرایم غیرعمد)

اثری حائز رتبه سوم نشده است

کلیپ‌های کوتاه ـ انیمیشن

جایزه ویژه هیات داوران به سید یوسف حسینی نسب برای اثر ننه بی بی تعلق گرفت.

کلیپ‌های کوتاه ـ رئال

رتبه اول: مهدی کارگر برای اثر دوئل

رتبه دوم: سعید سلمان روغنی برای اثر کلاه ایمنی

رتبه سوم: علی نعمت الهی برای اثر تیزر نقاشی حمل و نقل عمومی

بخش رسانه

خبرگزاری مهر رتبه اول، خبرگزاری موج رتبه دوم و خبرگزاری‌های ایسنا و باشگاه خبرنگاران جوان رتبه سوم مشترک در بخش خبرگزاری ها، آفتاب یزد رتبه اول، آوای اقتصاد رتبه دوم و اطلاعات رتبه سوم در بخش روزنامه‌های سراسری، صبح یزد رتبه اول، پیمان یزد رتبه دوم و صبح یزد رتبه سوم بخش روزنامه‌های محلی و همچنین یزد فردا رتبه اول، یزد رسا رتبه دوم و یزدی نیوز رتبه سوم را در بخش پایگاه‌های خبری کسب کردند.

همچنین در این مراسم به صورت ویژه از دکتر پهلوانیان مدیرکل صدا و سیما، علی امینی مدیر خبر و مجید رحمانی هماهنگی خبر صداوسیمای مرکز یزد تجلیل بعمل آمد.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار