خیران یزدی در سه مرحله با همکاری یکی از موسسات خیریه استان، ۱۳۵ میلیون تومان برای آزادی چهار زندانی محکوم مالی اهدا کردند.
کد خبر: ۹۳۱۱۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۳ 10 January 2021

 

موسسه خیریه لبخند بهار، این کمک های خیرین را در سه مرحله در اختیار ستاد دیه استان قرار داد.

یکی از زندانیان آزاد شده مادری بود که بعلت بدهی ۳۰۰ میلیون ریالی در زندان به سر می برد که با پرداخت بدهی، نامبرده به آغوش خانواده بازگشت.

یکی از پیرغلامان امام حسین (ع) نیز با همکاری این موسسه با حضور در ستاد دیه استان یزد مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود .

این نیکوکار که اصرار داشت نام و تصویرش فاش نشود با حضور در این ستاد نسبت به پرداخت بدهی سه زندانی محکوم مالی اقدام و هدف خود را ذخیره ای برای باقیات الصالحات خود بیان نمود.

وی گفت : یکی از نیکوترین کارها کمک به همنوع است و چقدر دنیا زیبا میشود اگر کسانی که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند به افراد نیازمند کمک کنند تا با این عمل زیبا دل خانواده ها و فرزندان آنها را شاد نمایند که این عمل باعث شادی قلب خود ان فرد نیکوکار و خشنودی خداوند متعال خواهدگشت.

همچنین یک خیر دیگر یزدی که خواست نامش فاش نشود با هدف شادی روح پدرش در دفتر ستاد دیه استان حاضر و با پرداخت بدهی یک پیرمرد ۷۲ ساله، زمینه آزادی او را فراهم کرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار