رئیس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت ایجاد نشاط و شادابی در شهر با توجه به شرایط بحرانی کرونا، گفت: در شرایط فعلی که مردم مجبورند برای حفظ سلامتی خود در منازل بمانند سازمان فرهنگی اجتماعی وظیفه دارد در زمینه تزریق نشاط به جامعه قدم بردارد.
کد خبر: ۹۱۸۶۴۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱ 23 November 2020

به گزارش خبرگزاری تابناک از یزد به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری، غلامعلی سفید اظهار کرد: اولین جشنواره خش دلانه توانست این نشاط و پویایی را به جامعه تزریق کند و بر همین اساس تصمیم گرفته شد تا دومین جشنواره نیز برگزار شود تا بتواند بخشی از فشارهای روحی ناشی از بیماری کرونا را در جامعه کاهش دهد.

وی افزود: البته فایده برگزاری چنین جشنواره‌هایی تنها به نشاط اجتماعی ختم نمی‌شود بلکه می‌تواند سبب شناسایی و شکوفایی استعداد هنرمندانی باشد که تاکنون توجهی به آنان نشده و یا فرصتی برای بروز توانایی‌های خود در این عرصه پیدا نکرده‌اند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به این‌که در روزهای پایانی سال شاهد برگزاری اختتامیه دومین کنگره ملی چهار هزار شهید استان یزد هستیم، گفت: از آن جا که در جبهه‌های حق علیه باطل و دوران اسارت نیز بسیاری از رزمندگان هنرمند برای روحیه بخشی به یاران خود به اجرای برنامه‌های نمایشی و به ویژه نمایش طنز می پرداختند، همکاران ما در سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی نیز بخش ویژه‌ای را با عنوان نمایش طنز «جبهه و دفاع مقدس» طراحی کردند که امیدواریم آثار فاخری در این زمینه خلق شوند.

سفید در پایان با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی توسط شهروندان تصریح کرد: با توجه به شرایط فعلی جامعه جشنواره خش دلانه دو در فضای مجازی برگزار می‌شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار