جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا از بازگشت محدودیت‌های کرونایی به استان یزد خبر داد.
کد خبر: ۹۰۷۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰ 10 October 2020

با توجه به اوج‌گیری کرونا در استان یزد و افزایش آمار قربانیان این ویروس در استان و بین همشهریان، جلسه فوق‌العاده‌ای در استان یزد برای تمهیدات جدید برگزار شد. همچنان یزد در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و بیمارستان‌های استان هم در شرایط سختی هستند و کادر درمان خدمات طاقت‌فرسایی برای رسیدگی به بیماران مبتلا به کرونا ارائه می‌دهند.

متأسفانه بخشی از اصناف، مراکز و مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و بهتر است با توجه به اجازه‌ای که ستاد ملی کرونا دادند استان‌ها در این شرایط بحرانی محدودیت‌های کرونایی ویژه‌ای برای کنترل بیماری کرونا ارائه دهند.

احمد ترحمی، جانشین ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار داشت: با توجه به گزارشات دریافت شده محدودیت‌هایی در استان برای کنترل موج بیماری در استان وضع شده است و تردد به سمت ییلاقات شهرستان تفت و مهریز تا پایان هفته آینده ممنوع اعلام شد، که در مبادی ورودی به روستاهای ییلاقی از تردد خودروهای غیر بومی جلوگیری می‌شود.

وی گفت: فرمانداران و بخشداران موظف شدند تا خودروی مورد نیاز مراکز بهداشتی را برای بازرسی از ادارات و دستگاه‌ها تأمین کنند، همچنین تمامی مراسمات، برنامه‌های ورزشی، فرهنگی، هنری، تجمعی و مذهبی به مدت یک هفته در استان یزد تعطیل اعلام شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار