استاندار یزد:
استاندار یزد با تاکید بر اینکه قابل قبول نیست که "در یزد زمین کافی برای ساخت مسکن نداریم" گفت: تامین و تملک زمین ها به منظور ساخت مسکن برای شهروندان در دستور کار قرار گیرد.
کد خبر: ۸۴۷۰۹۱
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶ 07 May 2020

 محمدعلی طالبی ضمن بیان اینکه عملیات اجرایی پروژه های طرح اقدام ملی را در استان آغاز کردیم، عنوان کرد: امیدواریم با برنامه های در دست اقدام، بخش قابل توجهی از نیازهای حوزه مسکن در استان را رفع کنیم.

استاندار با بیان اینکه هیچ توجیهی ندارد که برخی دستگاه ها در محدوده مسکونی انبار داشته باشد، عنوان کرد: انبار ها باید به خارج از  محدوده شهر منتقل شده و از زمین این انبارها برای خانه سازی استفاده شود.

طالبی با تاکید بر لزوم ایجاد تحرک و پویایی بیشتر در بافت فرسوده عنوان کرد: باید همه دستگاه ها حمایت کنند تا ساخت و سازها در این مناطق رونق بگیرد.

وی با اشاره به لزوم تسهیل در ساخت و ساز مسکن مطرح کرد: شهرداری و نظام مهندسی حداکثر تخفیف های ممکن را برای رونق ساخت مسکن اعمال کنند.

استاندار یزد با بیان اینکه باید بانک های اطلاعاتی دستگاه ها و سازمان های دخیل در امر مسکن در اختیار یکدیگر قرار گیرد، عنوان کرد: بر اساس این اطلاعات می توان تصمیم گیری های بهتری داشته باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار