رئیس کل دادگستری استان یزد:
رئیس کل دادگستری استان یزد گفت: هیچ موردی از کرونا در بین زندانیان استان یزد وجود ندارد.
کد خبر: ۸۳۵۸۷۳
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶ 03 April 2020

غلامعلی دهشیری امروز در حاشیه بازدید از زندان مرکزی یزد اظهار داشت: حفظ سلامتی مددجویان از روز اول مورد تأکید قرار گرفت و در این راستا تمهیدات مختلفی نیز در نظر گرفته و توسط مجموعه زندان اجرا شد.

دهشیری، زندان یزد را از بهترین زندان‌های کشور از لحاظ امکانات آموزشی، فرهنگی، ورزشی و حرفه آموزی و سایر خدمات مددکاری دانست و بیان داشت: تلاش تمام مجموعه قضائی و مدیران زندان‌ها و مددکاران بر تأثیر گذاری مثبت و اصلاح مددجویان و بازاجتماعی کردن زندانیان است و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نمی‌شود.

رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به ارتباط بسیار خوب مددجویان و مددکاران در زندان‌های استان یزد، تصریح کرد: این ارتباط خوب و مدیریت شایسته و قابل مجموعه زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی در استان و هم چنین تعامل بسیار خوب دستگاه قضائی با زندان در رفع مشکلات قضائی مددجویان، احتمال هرگونه شورش و سرکشی را به حداقل رسانده است.

وی با اشاره به شایعه اغتشاش و شورش در زندان یزد در روز سیزده نوروز بیان داشت: این مطلب که بیشتر از طریق مبادی رسانه‌ای مزدور خارج از کشور و شبکه‌های معاند، مورد پوشش قرار گرفته بود به همان دروغ سیزده بیشتر شبیه بود تا واقعیت.

طبق برنامه ریزی از قبل تعیین شده امروز رئیس کل دادگستری استان به اتفاق رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب شهرستان و معاونان دادگستری، رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری و معاون دادستان یزد به همراه تنی چند از قضات اجرای احکام و دادیاران ناظر بر زندان با حضور و دیدار با بیش از ۸۰ مددجوی زندانی ضمن استماع مشکلات قضائی مددجویان، دستورات مقتضی را صادر کردند.

گفتنی است؛ این برنامه ملاقات با مددجویان، تحت تدابیر کامل بهداشتی صورت گرفت تا هیچ گونه احتمال شیوع و انتقال ویروس صورت نگیرد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار