هادی غفاری:
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اگر من با چند متر عمامه و بیش از چهل و چند سال سابقه امام جماعت، الزام عملی به اسلام ندارم، بگویند حداقل من جواب همسرم که چهل سال پشت سر من نماز خوانده است، را چه بدهم.
کد خبر: ۸۱۵۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷ 19 January 2020

«هادی غفاری»، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به این پرسش که صلاحیت شما در انتخابات مجلس یازدهم مورد تائید قرار گرفته است یا خیر، گفت: در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کردم و ردصلاحیت شدم.

این عضو شورای مرکزی مجمع نیروهای خط امام در رابطه با علت ردصلاحیت خود اظهار کرد: به دلیل عدم الزام عملی به اسلام، عدم اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و ولایت مطلقه فقیه ردصلاحیت شدم.

غفاری با تاکید بر اینکه به دلیل عدم الزام عملی به اسلام ردصلاحیت شدم، افزود: من نمی‌دانم و عقلم نمی‌رسد اسلام مدنظر اینها چه جور اسلامی است. البته در این مورد اعتراض نوشتم اما مستندی برای دلایل ردصلاحیت نخواستم چراکه فایده ندارد و تصمیمی است که از قبل، گرفته شده است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه «این اعتراضات بیشتر شکلی است و ماهیتی ندارد» ادامه داد: در اعتراضم نوشته‌ام اگر من با چند متر عمامه و بیش از چهل و چند سال امام جماعت، الزام عملی به اسلام ندارم، بگویند حداقل من جواب همسرم که چهل سال پشت سر من نماز خوانده است، را چه بدهم؟!

غفاری در بخش دیگری از صحبت‌های خود در رابطه با نحوه احراز صلاحیت‌ها از طرف شورای نگهبان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان در قضیه احراز صلاحیت‌ها قطعا جناحی برخورد کرده است.

منبع: برنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار