رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر یزد:
عضو شورای شهر یزد گفت: افزایش بودجه سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری یزد به دلیل افزایش بودجه های عمرانی و ایجاد زیرساخت در این سازمان است و این سازمان نسبت به سازمان های تابعه شهرداری بودجه قابل توجهی ندارد.
کد خبر: ۷۹۱۳۳۸
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷ 24 October 2019

ونوس عامری در خصوص افزایش چهار برابری بودجه سازمان فرهنگی ورزشی اجتماعی شهرداری یزد گفت: شهرداری دارای 10 سازمان تابعه هست که به برای نمونه بودجه سازمانی مانند سازمان عمران شهرداری 10 برابر بیشتر از سازمان فرهنگی ورزشی است و بودجه سازمان فرهنگی نسبت به دیگر سازمان‌های تابعه شهرداری پایین است و در رده‌های آخر قرار دارد.

وی با بیان اینکه عملکرد تمام سازمان‌های تابعه شهرداری بررسی می شود، افزود: همین امروز در کمیسیون بودجه بحث هزینه و درآمد شش ماهه سال بود و بحث درآمدی و روندهای هزینه‌ای هر کدام از این سازمان‌های شهرداری کنترل شده است.

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه حسابرس از بالاترین و معتبرترین شرکت‌های حسابرسی ایران کار حسابرسی شورای پنجم را انجام می‌دهد، تصریح کرد: حسابرسی با جزئیات انجام گرفته است و مشکلی از نظر اعتباری وجود ندارد، ممکن است ما انتظار داشته باشیم پروژه‌های عمرانی بهتر انجام گیرد اما هیچ تخلفی در سازمان فرهنگی ورزشی و دیگر سازمان‌ها صورت نگرفته است.

عامری با بیان اینکه افزایش بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به دلیل افزایش بودجه های عمرانی و ایجاد زیرساخت در این سازمان است، افزود: طبق قولی که برای ایجاد فرهنگسرا و ورزشگاه و همچنین ایجاد زیرساخت برای آسیب‌های اجتماعی و مباحث اجتماعی داده‌ایم این افزایش بودجه صورت گرفته است.

وی ادامه داد: شهرداری برای اولین بار وارد مباحث اجتماعی شد و یک خانه برای نگهداری زنان آسیب دیده و زنان معتاد بهبود یافته که باید دوره ای را بگذارند تا بتوانند وارد اجتماع شوند خریداری کرد، زمینی برای ساخت گرمخانه گرفته‌ایم، بودجه‌ای برای مرکز معتادان متجاهر در نظر گرفته شده و برای نگهداری کودکان کار نیز محلی خریداری شده است که این موارد در بودجه سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری لحاظ شده است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه در بخش فرهنگی نیز از آنجا که شهرداری تنها یک فرهنگسرا دارد برای ساخت فرهنگسرا بودجه پیش بینی شده است، عنوان کرد: افزایش بودجه سازمان فرهنگی ورزشی در بودجه عمرانی این سازمان بوده است و این سازمان نسبت به سازمان های دیگر شهرداری بودجه قابل توجهی ندارد.

عامری با بیان اینکه شخصا به عنوان عضو شورا از عملکرد سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد راضی هستم، افزود: اقدامات و عملکرد این سازمان را می‌توان از طریق «سفید» که امسال به عنوان ناظر شورای شهر در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و عضو هیئت مدیره تعیین شده است پیگیری کرد.

/ منبع: یزدرسا /

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار