نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی از خاطره زیبا و عجیب خود در سفر پیاده‌روی امسال خود می‌گوید.
کد خبر: ۷۹۰۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰ 20 October 2019

سید ابوالفضل موسوی بیوکی، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی امسال با شرکت در پیاده‌روی، خاطره‌ای زیبا را از اتفاقی که در مسیر برایش رخ‌داده را شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

متن این خاطره به شرح زیر است:

در عمود ١٠٢٠مسیر نجف و حدود ٢٠کیلومتر مانده به کربلا روی پله‌های ورودی یک موکب تازه‌ساز و بسیار شیک نشسته بودم که یکی از معلمین مدرسه‌مان را دیدم که مشغول جارو زدن بود صدایش کردم وهم صحبت شدیم.

گفتم چرا شما موکب را جمع نکردید تا به کربلا بروید؟ تو مسیری که ما اومدیم خیلی از موکب‌ها جمع کرده بودند کمی تأمل کرد و اشک توچشماش جمع شد و گفت؛ یه شیخی بنام قحطانی که هرسال این مسیر رو از شلمچه پیاده میاد، دیروز اینجا رسید و موعظه کرد که در این راه هر قدمی که به سمت کربلا بروی ثواب یک حج عمره و واجب برات می‌نویسند و... خلاصه این‌قدر از مزیت پیاده‌روی به سمت کربلا گفت که تصمیم گرفتیم فردا صبح موکب را جمع کنیم و ماهم یک روز مانده به اربعین پیاده به سمت کربلا برویم.

 


امروز صبح که می‌خواستیم کار جمع‌کردن موکب را شروع کنیم یه خانم پا به سن گذاشته که عربی صحبت می‌کرد، مراجعه کرد و گفت صاحب این موکب کیه؟ او را صدا زدیم آمد و باحالتی عجیب گفت: دیشب خانمی بخواب من آمد و گفت این پیام را به شما بدهم که من ١٠برابر آنچه آن شیخ روایت کرد که به زائرین پاداش و اجر داده می‌شود، ضمانت می‌دهم و شما به زوار پسرم خدمت کنید.

این جملات را می‌گفت و مرتب گریه می‌کرد.

 

 

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار