اولین مرکز توسعه بیمه‌های زندگی استان یزد با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه‌های زندگی با اشتغالزایی ٣٠ نفر در یزد افتتاح شد.
کد خبر: ۷۸۵۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹ 06 October 2019

 اولین مرکز توسعه بیمه های زندگی استان یزد با اشتغالزایی ٣٠ نفر و با مدیریت آزاده نوری در یزد افتتاح شد.

این مرکز با حضور محمد حیدری؛ مدیرعامل بیمه کارآفرین، علیرضا حجتی؛ معاون امور شعب و نمایندگان بیمه کارآفرین، عباس اسلامی؛ معاون بیمه های عمر و سرمایه گذاری  بیمه کارآفرین احسان  افضلی؛ مدیر شعبه استان یزد و با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه های زندگی افتتاح شد.

رتبه پنجم کشوری نمایندگی نوری

مدیر کل بیمه کارآفرین با تاکید بر اهمیت همگانی سازی بیمه های زندگی در کشور، افزود: اعطای مجوز شرکت های تخصصی بیمه های زندگی به نمایندگی ها نشان از موفقیت آنها دارد و دلیل اعطای این مجوز به  نمایندگی بیمه نوری این است که این مجموعه در حال حاضر رتبه اول استان و رتبه پنجم کشور را در اختیار دارد.

 حیدری راه‌اندازی این مرکز را محصول آینده پژوهی و نگاه نوآورانه مدیران نمایندگی نوری دانست و افزود: ماموریت صنعت بیمه در رشته بیمه های زندگی از جنس فعالیت صندوق های بازنشستگی است و در صورت رفع نواقص و جبران عقب ماندگی در خصوص همگانی سازی بیمه های زندگی صنعت بیمه نیز در جذب سرمایه موفق تر عمل خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این مرکز می‌تواند با استفاده از نیروی انسانی متخصص و استقرار سیستم های نوآور و مبتکرانه سهم بیشتری از بازار بزرگ بیمه را به خود اختصاص دهد، افزود: استفاده از راهکارهای نوآورانه، ضرورت امروز صنعت بیمه است و اگر در این حوزه ها تحرک بیشتری از خود نشان بدهیم، موفق تر خواهیم بود.

 مدیر کل  بیمه کارآفرین افزود: صنعت بیمه باید برای فروش بیمه نامه های زندگی با خانواده‌ها ارتباط برقرار کرده و با معرفی این محصول ارزشمند بازارهای تازه ای را پیدا کند.

وی اظهار داشت: افتتاح اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد، به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم سهم شرکت های بیمه از پس اندازهای مردم به رقم منطقی برسد.

 

نگاه رو به جلو نمایندگی نوری

در این افتتاحیه «آزاده نوری»؛ مدیر نمایندگی  بیمه کارآفرین یزد در خصوص اهمیت راه اندازی این مرکز گفت: تخصصی شدن خدمات در شرکت های بیمه مستلزم آموزش و ارتقای دانش فنی و تخصصی اعضای شبکه فروش است، هدف غائی ما در راه اندازی این مرکز نیز ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان و بیمه گذاران به عنوان مسئولیتی جدی و ارزش‌آفرین است.

وی درخصوص محورهای فعالیت این مجموعه افزود: آموزش فنی و بازاریابی بیمه های عمر انفرادی و همچنین جذب و ساماندهی نمایندگان تخصصی فروش بیمه های عمر انفرادی بیمه  به عنوان محورهای عملیاتی این مرکز در نظر گرفته شده است.

نوری همچنین از استراتژی رشد و توسعه مجموعه خبر داد و گفت: به دنبال گسترش مرکز خود هستیم و امیدواریم تا سال 1400، 3500 نماینده را در سراسر کشور داشته باشیم.

وی در انتها خاطرنشان می کند: مرکز تخصصی توسعه بیمه های زندگی از تاریخ 9 مهر ماه 98 کار خود را آغاز نموده و مدیریت توسعه فروش بیمه های زندگی با شماره تماس 03536294860 آماده پاسخگویی لازم در این خصوص است. همچنین آدرس مجموعه یزد - میدان مهدیه - بلوار امام جعفر صادق - مجتمع تجاری امام جعفر صادق - طبقه اول است.

 

اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد افتتاح شد

اولین مرکز تخصصی توسعه بیمه زندگی در استان یزد افتتاح شد

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار