امام جمعه مهریز:
امام جمعه مهریز گفت: قدس فصل مبارزات خونین تاریخ مقاومت اسلامی و روز حماسه‌ای ماندگار از ایثار، شجاعت و شهادت است.
کد خبر: ۷۴۹۸۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸ 30 May 2019

عبدالرضا محی الدینی امام جمعه و رضا زارع زاده فرماندار مهریز در پیامی مشترک ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم شریف دارالولايه مهريز را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت کردند .

قدس فصل مبارزات خونین تاریخ مقاومت اسلامی که اوراق زرین یادمان فریاد بی کران مظلومیتی بی حد و مرز و حماسه ای ماندگار از ایثار، شجاعت و شهادت است.

متن این پیام بدین شرح است.

بسمه تعالی

قدس فصل مبارزات خونین تاریخ مقاومت اسلامی است که اوراق زرین یادمان فریاد بی کران مظلومیتی بی حد و مرز و حماسه‌ای ماندگار از ایثار، شجاعت و شهادت است.

نور توحید و خداپرستی از افق سرزمین قدس مهد ظهور و پرورش پیام آوران بزرگ خدا، روشنگر بشریت و پیروان راستین ادیان ابراهیمی در طول تاریخ بوده است.

سرزمین قدس نقطه فرود نبی مکرم اسلام از عروج به ملکوت، اولین قبله گاه مسلمین و قلب تپنده مسلمانان و محراب نیایش‌های خونین حق جویان فلسطینی است.

آخرین جمعه‌ی ماه مبارک رمضان به عنوان ، روز قدس، روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر و الحاد و ظلم و اشغالگری است، روز برائت و اعلام نفرت مسلمان و آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی بزرگ آن شیطان بزرگ است.

روز قدس، روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین، روز استقامت، سرافرازی، عدالتخواهی و اتحاد دنیای اسلام است.

روز قدس یادگار ماندگار و از تدابیر اندیشمندانه وژرف نگری‌های سیاسی و جهان شمول حضرت امام خمینی (ره) در راستای زنده نگهداشتن روحیه ظلم‌ستیزی و ظلم‌ناپذیری مردم ایران و جهان در مقابل استکبار و استبداد است.

حضور حماسی شما مردم مومن و روزه دار به ویژه مردم ولایتمدار دارالولایه مهریز در راهپیمایی روز قدس حمایت از مسلمانان فلسطینی قدس شریف تکمله‌ای بر عبادت این ماه مبارک است و بی شک نزد خداوند سبحان اجری عظیم خواهد داشت.

امید است فرزندان انقلابی اسلام عزیز پرچمداران مبارزه بی امان با جبهه شرک و استکبار باقی خواهد ماند و عزت و اقتدار مقاومت اسلامی استکبار جهانی، رژیم وهابی آل سعود و رژیم اشغالگر قدس را نابود خواهند کرد.

اینجانبان از مردم فهیم و مومن شهرستان مهریز به ویژه خانواده بزرگوار شهدا، جانبازان، ایثارگران، فرهنگیان و دانشجویان، صنعتگران و کارگران، ورزشکاران و مسئولین دعوت می‌نمایم همگام با آحاد ملت با حضوری گسترده در این راهپیمایی بار دیگر همبستگی، صلابت و بیداری اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار