مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: ۴ هزار بسته غذایی در ایام مبارک ماه رمضان با طرح «همای رحمت» برای کمک به افراد نیازمند از طریق جمعیت هلال احمر تهیه و بسته بندی و در شب‌های قدر توزیع می‌شود.
کد خبر: ۷۴۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳ 29 May 2019

محسن حرازی‌زاده یزدی در گفت‌وگو با خبرنگاران یزد اظهار داشت: 4 هزار بسته غذایی به ارزش هر بسته صد و هشتاد هزار تومان در قالب طرح همای رحمت بین نیازمندان استان یزد توزیع می‌شود.

وی با بیان این که شعار این مجموعه با محور داوطلبان به عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان تأکید دارد، گفت: طرح همای رحمت همچون سنوات گذشته با حضور پرشور خیرین اجرایی می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ادامه داد: در این ماه با بهره‌گیری از توان خیرین و داوطلبان اقدام به تهیه سبدهای غذایی و برپایی سفره برای نیازمندان می‌کنیم و از اهداف ما در این طرح ترویج فرهنگ انفاق، ایثار و سنت‌های حسنه اسلامی با حفظ کرامت انسانی نیازمندان وایجاد فضایی مناسب برای تعامل نیکوکاران و هدایت کمک‌های مردمی است.

وی با اعلام اینکه جامعه هدف این طرح خانواده بیماران صعب العلاج، ایتام, زنان سرپرست خانوار, معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و ... است، عنوان کرد: برنج، مرغ،گوشت، میوه و حبوبات و سایر مواد غذایی از جمله محتوای بسته اهدایی همای رحمت است.

وی با اشاره به اینکه مردم یزد مشارکت بسیار خوبی در کمک به نیازمندان و فعالیت‌های خیرمندانه دارند گفت: این بسته‌ها از کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم تهیه شدهکه در این شب‌ها بین مستمندان توزیع می‌شود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار