رییس تحقیقات امنیت ملی نیروهای مسلح:
رییس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح ‌گفت: احساس مسئولیت در قبال دیگران مهمترین ویژگی رفتاری شهید فیض اردکانی بود که باید ترویج داده شود.
کد خبر: ۷۴۸۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰ 25 May 2019

سرتیپ پاسدار «حسن رستگارپناه» در جریان سفر خود به استان با حضور در مراسم یادواره شهدای سوم خرداد و سالگرد سرتیپ فیض اردکانی که با حضور اقشار مختلف جامعه در مسجد حظیره برگزار شد، با بیان این‌که شهدا نماد ایثار و ارزش های انقلابی هستند، اظهار کرد: سردار فیض اردکانی از قبل انقلاب همیشه نماد اخلاص و تواضع بود .

وی توجه به بیت‌المال را از دیگر ویژگی‌های این شهید والا مقام دانست و افزود: علی‌رغم وجود امکانات دولتی که در اختیار سردار فیض اردکانی بود، وی هیچ وقت از وسایل برای مصارف شخصی استفاده نمی‌کرد و این از جمله نمادهای ارزش‌های انقلابی است.

رییس تحقیقات امنیت ملی پایدار ستادکل نیروهای مسلح در ادامه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را رمز ماندگاری انقلاب اسلامی و حراست از دستاوردهای این نظام دانست و بیان کرد: احساس مسئولیت در قبال هم رزمان و دیگر اقشار جامعه از دیگر ویژگی های رفتاری این شهید والا مقام بود که باید ترویج داده شود.

سردار رستگارپناه نهادینه کردن فرهنگ و ارزش‌های دفاع مقدس به جوانان نسل امروز، گفت: سردار فیض اردکانی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس بود که حتی تا لحظه شهادت هم حاضر نشد پرونده جانبازی خود را در جریان انداخته و از تسهیلات موجود در این حوزه برای خودش استفاده کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هنگام بستری سردار فیض اردکانی در بیمارستان، مجموعه سپاه و نیروهای مسلح خودشان طی جلسه‌ای تصمیم گرفتند این کار را انجام داده و پرونده جانبازی وی را که بالای 70 درصد بود تهیه کنند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار