در شب ولادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) جمعی از اهالی فرهنگ، شعر و ادب فارسی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
کد خبر: ۷۴۷۳۳۱
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲ 22 May 2019

طبق سنت هرساله همزمان با شب ولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت به دیدار رهبر معظم انقلاب رفتند.

در این دیدار که به نوعی مهمترین شب شعر سالانه ادبی در کشور محسوب می‌شود، شاعرانی از سراسر ایران از جمله پنج شاعر استان یزد حضور داشتند.

حجت‌الاسلام والمسلمین «زکریا اخلاقی»، حجت‌الاسلام «مهدی پرنیان»، «محمدجواد حلوایی»، «محمد مروستی‌زاده» و «الهه سلطانی»، شاعران یزدی حاضر در این جلسه بودند.

در این دیدار ۲۹ تن از شاعران جوان و پیشکسوت از جمله حجت‌الاسلام مهدی پرنیان مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد، اشعار خود را در حضور رهبر انقلاب اسلامی قرائت کردند.

پیش از نماز مغرب و عشاء نیز تعدادی از شاعران از نزدیک با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفت‌وگو و آثار خود را به ایشان تقدیم کردند.

در این دیدار، نماز مغرب و عشاء به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی اقامه شد و حاضران روزه‌ی خود را به همراه ایشان افطار کردند.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار