فرماندار مهریزخبر داد:
فرماندار شهرستان مهریز گفت: افزایش امکانات رفاهی در این تفرجگاه باید در اولویت‌های کاری مسئولان قرار گیرد.
کد خبر: ۷۴۴۱۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷ 13 May 2019

رضا زارع زاده فرماندار مهریز در بازدید از تفرجگاه غربالبیز گفت: شهرستان مهریز با طبیعت بکر و به ویژه جاذبه تفرجگاهی غربالبیز توانسته گردشگران زیادی را به خود جلب کند لذا افزایش امکانات رفاهی در این تفرجگاه باید در اولویت‌های کاری مسولان قرار گیرد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در تفرجگاه غربالبیز، افزود: احداث پارکینگ، ایجاد سکو و آلاچیق، لوله‌گذاری جهت آب آشامیدنی، سنگ فرش مسیر و نصب چراغ در منطقه برای رونق هرچه بیشتر این مرکز تفریحی گردشگری بوده است.

وی عنوان کرد: توسعه فضای پذیرایی، ایجاد سفره خانه سنتی و توجه به بحث بهداشت برای تکمیل امکانات موجود از سوی مسئولان باید در اولویت کار قرار گیرد.

زارع زاده ادامه داد: شهرستان مهریز یکی از شهر‌های تاریخی استان یزد و چشمه غربالبیز از طبیعت بکر و بسیار زیبایی برخوردار است لزا باید در توسعه و آبادانی تفرجگا‌های این شهرستان نهایت تلاش را کرد.

گفتنی است؛ غربالبیز یکی از جاذبه‌های گردشگری شهرستان مهریز و استان یزد در روستای مدوار در چهار کیلومتری شهر مهریز قرار دارد و دارای طبیعت فوق العاده زیبا است و از نظر تاریخی قدمت آن به دوران اشکانیان بر می‌گردد.

مناطق طبیعی و خوش آب و هوا در بخش مرکزی به خصوص در دهستان‌های میانکوه، خورمیزات، ارنان و تنگچنار و همچنین سرو کهنسال در محله منگاباد از دیگر جلوه‌های دیدنی شهرستان مهریز است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار