فرمانده اسبق سپاه الغدیر یزد در یادواره شهدای سنگر سازان بی سنگر بهاباد گفت: در این یادواره‌ها شهدا یک درس به ما می‌دهند و آن درس اطاعت از ولایت فقیه است.
کد خبر: ۷۳۶۳۷۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵ 20 April 2019

 سردار اکبر فتوحی در یادواره شهدای سنگر سازان بی سنگر بهاباد اظهار داشت: مجالس شهدا با مجالس دیگر تفاوت دارد و آن هم این است که شهدا با دیگران متفاوت هستند و اگر کسی در یادواره‌ها و مراسمات این چنینی شرکت کند، از سوی شهدا دعوت شده است.

فرمانده اسبق سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه امروز دشمن ماهواره‌ها و سایت‌های زیادی را راه‌اندازی کرده تا جوانان ما را گمراه و شبه ‌افکنی کند، گفت: هواداران آمریکا در داخل می‌گویند که ایران موفق نبوده باید به آن‌ها گفت کمی به خود رجوع کنید و ببینید که ما چه داشتیم و امروز چه به دست آوردیم.

وی خاطرنشان کرد: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا و اطاعت از ولی امر مسلمین به تمام ممالک صادر شده است.

فتوحی به تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از سوی رئیس جمهور آمریکا اشاره کرد و گفت: آمریکا در تمام صحنه‌ها شکست خورده و از روی عصبانیت و ناتوانی در مقابل این مجموعه مردمی، آن را تروریست خطاب می‌کند.

فرمانده اسبق سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه هیچ قدرتی توانایی مقابله با سپاه را ندارد تاکید کرد: دشمن در این عرصه نیز شکست خواهد خورد و بار دیگر در برابر ملت ایران و سپاه مقتدر طعم تلخ شکست را خواهد چشید.

وی با بیان اینکه اهانت ترامپ به سپاه پاسداران سبب شد تا شناخت‌ نسبت به سپاه ریشه‌دارتر شود خاطرنشان کرد: تا انقلاب اسلامی ایران پابرجا است، سپاه پاسداران هم خواهد بود و کسی که قصد تحریم سپاه پاسداران دارد یعنی قصد مقابله با ایران اسلامی دارد.

فتوحی با اشاره به اینکه امروز ایران اسلامی نتیجه 40 سال ایستادگی و مقاومت است اظهار داشت: امروز ایران اسلامی در جهان صاحب عزت و کرامت است.

وی در پایان عنوان کرد: صبر و مقاومت مردم ایران در مقابل توطئه اقتصادی دشمنان و تحریم‌های آمریکا نوعی ایثار است و نهادینه ساختن فرهنگ ایثار، ایران اسلامی را در مقابل همه مشکلات بیمه خواهد کرد و به برکت خون شهدا با تکیه بر همین فرهنگ پیروزی‌های ملت ایران استمرار خواهد داشت.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار