فرماندار یزد:
فرماندار یزد گفت: جامعه درگرو جوانانی است که برای پیشرفت کشور گام برداشته و باکار و تلاش خود، آینده‌ای بهتر را رقم می‌زنند.
کد خبر: ۷۳۵۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵ 17 April 2019

سید محمد رستگاری فرماندار یزد در پیامی میلاد باسعادت آینه‌ی محمدی، حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را به جوانان عزیز تبریک گفت.

در پیام سید محمد رستگاری فرماندار یزد آمده است:

بی‌شک اعتلا ء و پویایی هر جامعه درگرو وجود جوانانی است که در درون آن جامعه پرورش‌یافته، برای پیشرفت آن گام برداشته و باکار و تلاش خود، آینده‌ای بهتر را رقم می‌زنند و جوانان ایران اسلامی همواره به‌ واسطه تعهد، تخصص، غیرت، خودباوری و ایمانی که دارند، نقش چشم‌گیر و قابل‌توجهی در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، دوران دفاع مقدس و همچنین توسعه و عمران کشور داشته‌اند.

اینجانب ضمن پاسداشت زحمات بی‌دریغ جوانان این مرزوبوم، میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را به‌ تمامی جوانان کشور عزیزمان به‌ ویژه شهرستان یزد، تبریک عرض نموده، موفقیت، سربلندی، بهروزی و شادکامی جوانان ایران اسلامی را در مسیر رشد و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

امید است جوانان خلاق و نوآور ایران اسلامی با عزمی ملی و راسخ و روحیه‌ای سرشار از امید و با تلاش و همتی والا در راستای رشد و توسعه بیشتر سرزمین عزیزمان گام‌های اساسی بردارند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار