مدیر تیم‌های فوتبال ساحلی باشگاه گلساپوش یزد خبرداد:
مدیر تیم‌های فوتبال ساحلی باشگاه گلساپوش یزد از برگزاری رقابت‌های فوتبال ساحلی اوراسیا، تابستان ۹۸ در استان خبر داد.
کد خبر: ۷۲۴۷۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷ 12 March 2019

 سید حسن میرحسینی مدیر تیم‌های فوتبال ساحلی باشگاه گلساپوش یزد از برگزاری رقابت‌های فوتبال ساحلی اوراسیا، تابستان سال آینده در استان خبر داد و گفت: ۲ دوره قبلی این رقابت‌ها در فروردین ماه برگزار شد که امسال به علت بارمالی و درگیری تیم‌های اروپایی با رقابت‌های باشگاهی به تابستان موکول شد.

وی افزود: در این رقابت با عنوان،EURASIA CUP ۲۰۱۸ YAZD، تیم‌هایی از اروپا و تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش یزد به عنوان نماینده ایران پیکار‌های خود را طی سه روز در زمین محمودآباد ،مردآباد، یزد برگزار می‌کنند.

میرحسینی ادامه داد: برای برگزاری مسابقات به بیش از هشت میلیارد ریال بودجه نیاز است که مصوبه برگزاری رقابت‌ها از شورای عالی ورزش استان گرفته شده و امیدواریم با همکاری دستگاه‌های مسئول، مشکل مالی حل شود.

مدیر تیم‌های باشگاه مقاومت گلساپوش یزد اظهار داشت: تمام زیر ساخت‌های لازم برای میزبابی مناسب شامل زمین، رختکن، سالن نشست خبری و جایگاه ویژه و سکوی تماشاگران فراهم است.

میرحسینی ابراز امیدواری کرد برگزاری این رقابت‌ها برای سومین بار در یزد در تابستان سال آینده، نقش مهمی در معرفی استان به جهانیان و همچنین توسعه این رشته داشته باشد.

هم اکنون وضعیت فوتبال ساحلی یزد در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد و تنها استان دارای سه تیم در لیگ برتر باشگاه‌های کشور است.

پنج بازیکن مقاومت گلساپوش یزد از جمله محمدعلی مختاری، سید علی ناظم، حمید بهزادپور، حمید رضا دهقانی و عباس رضایی در تیم ملی عضویت دارند و تعدادی هم بار‌ها به اردو‌های مختلف ملی دعوت شدند.

محمد حسین میرشمسی سرمربی تیم مقاومت گلساپوش یزد به خاطر شایستگی به مدت ۲۰ ماه سکان هدایت تیم ملی را بر عهده داشته است.

این رقابت‌ها با حضور تیم‌های مقاومت گلساپوش یزد، کاتانیا ایتالیا، لوانته اسپانیا و لکوموتیو روسیه برگزار شد.

هم اکنون تیم‌های مقاومت گلساپوش یزد، ایفاسرام و کویر اردکان سه نماینده استان یزد در لیگ برتر ساحلی باشگاه‌های کشور حضور دارند.

استان یزد ۴۸ هیئت ورزشی و ۶۵ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار