معاون استاندار یزد:
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با بیان این که دولت در صف مقدم رفع مشکلات اقتصادی مردم است، بر ایجاد امید و آرامش در جامعه و اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان تاکید کرد .
کد خبر: ۷۲۳۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹ 10 March 2019

«احمد ترحمی» در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد با اشاره به شرایط فعلی کشور، اظهار کرد: دولت ‌تدبیر و امید در صف مقدم رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است و در این مقطع از زمان ضروری است بین مردم و مسئولان، اتحاد، هم‌افزایی، همدلی، درک عمومی و تفاهم به وجود آید .

وی با تأکید بر این که نباید اقداماتی انجام شود که امید مردم به یأس و ناامیدی شود، افزود: ایجاد امید، آرامش و امنیت روانی در جامعه از مهم‌ترین وظایف در این مقطع از زمانی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: برای حفظ نظام حمایت از دولت و سایر قوا که همه اعضای یک پیکر هستند در اولویت قرار دارد و دولت تلاش می‌کند علی‌رغم همه شرایط تحمیلی و تحریم‌های ظالمانه در راستای رفع مشکلات مردم گام بردارد .

‌ترحمی یکی از وظایف اصلی وزارت کشور را برگزاری انتخابات دانست و تصریح کرد: در اسفند ماه سال آینده انتخابات مهمی را در پیش داریم که باید با تلاش مضاعف انتخاباتی سالم، با نشاط و با مشارکت بالا همراه با رفع نواقص احتمالی را برگزار کنیم .

این مسئول در پایان سخنان خود اداره کل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری را آیینه تمام نمای حوزه معاونت ‌سیاسی دانست و ضمن تقدیر از تلاش‌ها، تعهد و جدیت «عباس حیدری» مدیرکل سابق دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری برای «‌سیدمهدی طلایی مقدم» در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت نمود و گفت: با شناختی که از ایشان داریم امیدواریم بتوانند منشاء خیر باشند و اقدامات اثربخششان ‌را به زودی مشاهده کنیم .

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار