مسئول واحد فضای سبز شهرداری اردکان وجود 141.5 هکتار فضای سبز و 44 پارک و بوستان در شهر اردکان را از برکات پیروزی انقلاب اسلامی خواند.
کد خبر: ۷۱۴۰۰۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۳ 12 February 2019

«حسین طالعی» به برخي دستاوردهای 40 ساله انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه فضای سبز شهر اردکان اشاره كرد و گفت: در شهر اردکان قبل از پیروزی انقلاب سرانه فضای سبز برای هر نفر 1.3 مترمربع بود ولي امروز اين سرانه در بخش دورن شهري به 21 مترمربع رسیده است.

وی مشارکت صنایع اردکان در درخت‌کاری و توسعه فضاهای سبز را از ضرورت‌های اردکان در مقابله با آلودگی هوا و حفظ محیط‌زیست این شهر دانست و افزود: قبل از پیروزی انقلاب مساحت فضای سبز در شهر اردکان 3.5 هکتار بوده که امروزه اين عدد به 141.5 هکتار رسیده است.

مسئول واحد فضای سبز شهرداری اردکان با اشاره به این که پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و با توجه به افزایش جمعیت، توسعه فضای سبز در دستور کار قرار گرفت، اظهار كرد: قبل از پیروزی انقلاب در شهر اردکان تنها یک عدد پارک وجود داشت اما در حال حاضر تعداد 44 پارک و بوستان در شهر اردکان وجود دارد.

وي بیان كرد: در یک سال گذشته 16 طرح آبیاری تحت‌فشار و جداسازی آب شرب از فضای سبز در شهر اردکان انجام شده است.

طالعی در پایان با اشاره به پیشرفت‌ها و دستاوردهاي پس از انقلاب، خاطرنشان کرد: مسیر حرکت و رشد انقلاب به‌ صورت منظم رو به ‌پیشرفت است و این مهم را مدیون تلاش‌های کارگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران و هدایت‌های مقام معظم رهبری هستیم.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار