رییس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به این که حکم شهردار جدید با گذشت 60 روز همچنان صادر نشده گفت: یزد از تاخیر در صدور حکم شهردار متضرر می‌شود .
کد خبر: ۷۰۱۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸ 10 January 2019

«غلامعلی سفید» با اشاره به روند انتخاب «مجتبی فرهمند» به عنوان شهردار یزد از سوی اعضای شورای اسلامی با بیان این که تمام اعضا بر روی این گزینه اتفاق نظر پیدا کردند، اظهار کرد: این انتخاب جناحی و سیاسی نبود و همه به توانمندی آقای فرهمند اعتماد داشتند .

وی با بیان این که وزارت کشور باید در مدت مشخص یا شهردار را تایید کند و یا دلایل عدم تایید را بیان کند افزود: با وجودی که 60 روز از انتخاب شهردار یزد می‌گذرد هنوز حتی دلیل عدم تایید را مطرح نکرده است .

رییس شورای اسلامی شهر یزد گفت: این روند قطعا برای ‌شهر یزد خوب نیست و تاخیر در انتخاب شهردار یزد بسیاری از امور مربوط به شهر و شهرداری را معطل کرده است .

اعضای شورا بر روند انتخاب شهردار اتفاق نظر داشتند

‌«محسن ابوترابی» عضو شورای اسلامی شهر یزد در این نشست با اشاره به این که وضعیت عمومی شهر خیلی مناسب نیست تصریح کرد: هرچند مردم پای انقلاب ایستاده‌اند و دشمنان علیه نظام شیطنت می‌کنند اما واقعیت این است که باید به مردم امید بیشتری داد .

وی با اشاره به این که تاخیر در انتخاب و معرفی مسئولان یزد در استانداری و شهرداری خوب نیست ادامه داد: به حمدالله روند انتخاب استاندار به پایان رسید ولی در انتخاب شهردار همچنان تاخیر ادامه دارد .

عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که اعضای شورای شهر در موارد مختلف با یکدیگر اتفاق نظر دارند خاطرنشان کرد: در انتخاب شهردار این نگرانی وجود داشت که در بین اعضای شورا اختلاف به وجود بیاید که به حمدالله این روند رخ نداد و اعضای شورا بر روند انتخاب شهردار اتفاق نظر داشتند .

ابوترابی از نماینده ولی فقیه در استان و امام حمعه یزد خواست که به موضوع شهردار یزد ورود پیدا کند تا وزارت کشور به این روند سرعت بیشتری بدهد و جلوی این تاخیر را بگیرد .

منبع: ایسنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار