عضو شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه نهم دی تمام محاسبات دشمن را به هم ریخت گفت: اگر درایت رهبری و بصیرت مردم نبود، فتنه ۸۸ خسارات بسیار بیشتری به انقلاب تحمیل می‌کرد.
کد خبر: ۶۹۷۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶ 31 December 2018

محسن ابوترابی در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد با گرامیداشت حماسه نهم دی اظهار داشت: ملت ایران در نهم دی ماه سال 1388 با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، حماسه‌ای جاودانه و به یادماندنی را در تاریخ انقلاب آفریدند.

وی خاطرنشان کرد: نمایش بصیرت و هوشیاری مردم مومن، با بصیرت و با غیرت ایران در این حماسه باشکوه چنان تجلی یافت که به فرموده مقام معظم رهبری اگر صدها بار برای هوشیاری این ملت سجده شکر به جای آورده شود باز هم کم است.

عضو شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: حماسه‌ای که محاسبات دشمن را به هم ریخت و در این روز گرامی یک بار دیگر ملت ایران با بصیرت خود، دشمنان اسلام را مایوس کرد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: بدون شک اگر درایت و بصیرت رهبر معظم انقلاب و همراهی و هوشیاری مردم ایران نبود و آنان با ولایت فقیه همراه نمی‌شدند، آتش فتنه به این زودی خاموش نمی‌شد و پیامدهای منفی بیشتری را برای کشورمان به دنبال داشت.

وی گفت: درایت و تدبر، مدیریت و مهربانی مقام عظمای ولایت در آن مقطع حساس سبب جامعه بیشتر از آن فتنه جویی‌هایی که می‌شد ناامید نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد.

عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: نهم دی ماه به عنوان حماسه عظیم میلیونی مردم در دفاع از آرمان‌های انقلاب و تجدید میثاق با ولی فقیه، بعد از فتنه سال 88 در تاریخ انقلاب ثبت و ماندگار شد.

منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار