سرپرست پلیس راهور یزد:
سرپرست پلیس راهور استان یزد با اشاره به اینکه ایستگاه‌های صلواتی نبایستی ایجاد گره ترافیکی کنند، گفت: هیئت‌ها باید با رعایت مسائل فنی مانع از ایجاد مزاحمت برای مردم شوند.
کد خبر: ۶۵۴۶۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱ 12 September 2018

 محمد پورشمس با اشاره به تمهیدات و توصیه‌های ترافیکی پلیس راهور استان یزد برای دهه اول محرم ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن عزاداری اباعبدالله الحسین (ع)، گفت: در این ایام طرح‌های ترافیکی برای محله‌های شلوغ استان یزد در نظر گرفته شده است که خوشبختانه در این ایام همکارانمان در این نقاط برای روان‌سازی ترافیکی حضور صددرصدی دارند.

وی با بیان اینکه ایستگاه‌های صلواتی نبایستی ایجاد گره ترافیکی کنند، افزود: انتظار این است که مسئولان هیئت‌ها نحوه و محل احداث ایستگاه‌های صلواتی و تکیه‌ها را به‌گونه‌ای ایجاد کنند تا باعث مزاحمت ترافیکی برای شهروندان نشوند؛ هرچند پلیس راهور استان یزد خود را ملزم می‌داند که به هر شکل ممکن بستر مناسبی را برای برگزاری عزاداری مردم ایجاد کند.

سرپرست پلیس راهور استان یزد از آمادگی صددرصدی پلیس راهور استان در ایام عزاداری دهه اول محرم خبر داد و اظهار داشت: درواقع در روزهای تاسوعا و عاشورا برای معابر حدفاصل میدان شهید بهشتی تا میدان آزادی و تقاطع مهدی محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است.

پورشمس تصریح کرد: همچنین در روز تاسوعا و عاشورای حسینی برای معابر خیابان قیام، بلوار امامزاده و خیابان سلمان محدودیت‌های ترافیکی به‌صورت مقطعی در نظر گرفته‌شده است که خواهشمندیم مردم استان خود در این راستا رعایت کننده باشند؛ چراکه در این ایام هرچه کمتر در این محدوده‌ها قرار گیرند، بار ترافیکی کمتری را شاهد هستیم.

این مقام مسئول در پایان با تأکید بر اینکه ایمنی تردد عابران برای پلیس امر بسیار مهمی است، خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که با تلاش نیروهای پلیس راهور استان یزد در عین اجرای خوب و باشکوه مراسم عزاداری‌های ماه محرم، نظم خوبی نیز در معابر و خیابان‌ها حاکم باشد.

منبع: فارس
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار