هیات هشت نفره‌ي نمایندگان سازمان‌ها و بنیادهای حامی فعالیت‌های مشترک تحقیقاتی و آموزشی کشور آلمان به سرپرستی وزارت تحقیقات این کشور با حضور در دانشگاه یزد به معرفی فرصت‌های همکاری‌هاي مشترک پژوهشی و آموزشی پرداختند .
کد خبر: ۶۵۴۶۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰ 12 September 2018

در این رویداد یک روزه که با حضور نمایندگان موسسات و بنیادهای حامی فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی مشترک همچون بنیاد پژوهش آلمان، مؤسسه مبادلات آکادمیک آلمان، بخش بین‌المللی مدیریت طرح مرکز هوافضای آلمان، بنیاد فولکس واگن، وزارت فدرال آموزش و پژوهش آلمان و همچنین نماینده صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران برگزار شد، توضیحات مبسوطی در خصوص جزئیات حمایت این سازمان‌ها و بنیاد‌ها از فعالیت‌های مشترک آموزشی و پژوهشی ارائه و به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ داده شد .

دکتر «محمد مهدی لطفی» معاون پژوهش و فناوری دانشگاه يزد نيز در بخشي از اين نشست در خصوص اولویت‌های همکاری های علمی پژوهشی توضیحاتی ارائه كرد.

گفتني است؛ فایل‌های ارائه سخنرانان این رویداد از طریق لینک http://bit.ly/yuisco_InformationDayFiles در دسترس علاقه مندان قرار دارد و قرار است كه به زودی فیلم سخنرانی هر یک از سخنرانان نشست برای استفاده هرچه بیشتر استادان و دانشجویان به این لینک اضافه شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار