مدیر کل استاندارد استان یزد :
مدیر کل استاندارد استان یزد گفت: تاب‌آوری استاندارد یزد در شرایط فعلی جامعه، اولویت اول است و برای آن برنامه داریم .
کد خبر: ۶۵۴۵۹۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶ 12 September 2018

  «محمد حسین ماجدی اردکانی» در جمع اعضای اتاق فکر آرد و دستگاه‌های پخت نان استاندارد استان یزد، افزود: در این راستا رسالت ما این است که از یک سو برای حفظ و ارتقای کیفیت واحدهای تولیدی همراه آن‌ها باشیم و از سوی دیگر با نظارت‌های خود تلاش کنیم سلامت و ایمنی جامعه به خطر نیفتد و خوشحالیم که توانسته‌ایم تا حدودی مردم را همراه خود كنيم.

وی ادامه داد: ما امروز حاصل تلاش چندین ساله کارکنان اداره کل استاندارد استان یزد و دیگر دست اندرکاران این حوزه را در راستای بهبود فرهنگ استاندارد می‌بینیم و از این که مردم با گزارش‌های خود وضعیت کیفی و استاندارد را علی‌رغم کمبود‌های بازار رصد می‌کنند، بر خود می‌بالیم ولی باید اعلام کنیم که هنوز راه درازی را در پیش رو داریم .

این مسئول تاکید کرد: اعتقاد داریم که باید با استمرار نظارت‌های خود اوضاع و شرایط فعلی را در حد توان بهبود بخشیم که این روند کاری، گام برداشتن در راستای کارآمدی و تاب‌آوری استاندارد یزد را نشان می دهد .

ماجدی اردکانی در پایان گفت: کاهش برخی اقلام پرمصرف در بازار، خللی در روند بازرسی‌های این اداره کل ایجاد نمی‌کند و کارشناسان استاندارد در جهت نظارت برحقوق شهروندی مردم، در تمامی شرایط مکانی و زمانی همراه و در کنار آنها هستند .

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار