با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد
مراسم رونمایی از اثر برگزیده نقاشی در جشنواره نقاشی کودکان شهر جهانی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد.
کد خبر: ۶۴۰۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰ 08 August 2018

 مجید جوادیان زاده در مراسم رونمایی از اثر برگزیده جشنواره نقاشی کودکان شهر جهانی یزد اظهار داشت: ایجاد یک جریان فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان در شهر یزد جهانی یزد از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بود و در نهایت توانست یک جوشش هنری در سطح جامعه آغاز و متبلور کند.به گزارش خبرنگار مهر، مجید جوادیان زاده در مراسم رونمایی از اثر برگزیده جشنواره نقاشی کودکان شهر جهانی یزد اظهار داشت: ایجاد یک جریان فرهنگی و هنری ویژه کودکان و نوجوانان در شهر یزد جهانی یزد از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره بود و در نهایت توانست یک جوشش هنری در سطح جامعه آغاز و متبلور کند.
وی با اشاره به ارسال و نقاشی ۱۲۸ اثر در این جشنواره بیان کرد: از سوی هیئت داوران در نهایت ۶۰ اثر انتخاب شد که دو اثر نیز به عنوان برگزیده برگزیده ها انتخاب شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد یادآور شد: مقرر شده از بین دو اثر برگزیده یک اثر از سوی بخش خصوصی در خط تولید کاشی و یکی دیگر از آنها به صورت فرش بافته شود.
 در این مراسم ضمن تقدیر از هیئت داوران از اثر برگزیده محمدمهدی دهشیری نوجوان هنرمندی یزدی که در جشنواره نقاشی کودکان شهرجهانی رتبه برگزیده برگزیده ها را کسب کرده بود در قالب طرح کاشی رونمایی شد.

منبع: مهر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار