دبیر هیات کاراته استان از برگزاری مسابقات المپیاد کاراته بسیج، مساجد و محلات به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کاراته بسیج کشور خبر داد.
کد خبر: ۶۱۸۷۹۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۶ 13 June 2018

«محمد هادی ملک ثابت» در خصوص برگزاری این دوره از رقابت‌ها این چنین گفت: طبق سنوات گذشته با همت و تلاش‌های بی‌وفقه سرهنگ نیکونژاد مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت سپاه الغدیر استان و کادر توانمند خود المپیاد کاراته بسیج، مساجد و محلات با همکاری هیات کاراته استان در اواخر تیر ماه سال جاری نیز برگزار خواهد شد.

وی همچنین در خصوص شرایط برگزای این دوره از مسابقات، افزود: این دوره از مسابقات در سه رده سنی پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان در دو رشته کاتا و کومیته انفرادی در تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ تیر ماه ۱۳۹۷ در محل خانه کاراته استان یزد (سالن طلائیه يزد) برگزار خواهد شد.

به گفته‌ي ‌ملك ‌ثابت، رده سنی مد نظر برای اعزام به مسابقات قهرمانی کاراته بسیج کشور تنها رده سنی نوجوانان خواهد بود.

دبیر هیات کاراته استان همچین در خصوص ثبت‌نام این دوره از مسابقات این چنین بیان كرد: علاقه‌مندان حداکثر تا ۲۰ تیرماه مهلت خواهند داشت از طریق نواحی بسیج در سراسر استان یا هیات کاراته استان یزد اقدام به ثبت‌نام كنند.

ملک ثابت افزود: اصل کارت بسیج، معرفی‌نامه از نواحی بسیج شهرستان، اصل کارت غرامت، اصل کارت شناسایی، اصل بیمه ورزشی، رضایت نامه والدین و گواهی اشتغال به تحصیل ویژه رده سنی نوجوانان برای ثبت نام در اين رقابت‌ها الزامی است.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار