مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه‎‎های اورآسیا - یزد؛
در اولین مصاف دومین روز از تورنومنت فوتبال ساحلی بین المللی یورآسیا تیم لوانته اسپانیا با نتیجه پنج بر دو مغلوب لوکوموتیو روسیه شد.
کد خبر: ۵۹۱۷۷۲
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۶ 17 April 2018

در دومین روز از رقابت‌های فوتبال ساحلی یورآسیا که به میزبانی ورزشگاه شهدای محمودآباد یزد در حال برگزاری است، تیم‌های فوتبال ساحلی لوکوموتیو روسیه و لوآنته اسپانیا اسپانیا به مصاف هم رفتند.

قضاوت این بازی را «حمید مقدم» به عنوان داور اول،«ابراهیم اکبرپور» به عنوان داور دوم، «اینگلاب مامادو» به عنوان داور سوم و «علی جبرایلو» به عنوان داور چهارم به عهده داشتند.

تیم«لوکوموتیو روسیه» در این مسابقه توانست با نتیجه شش بر چهار تیم لوانته اسپانیا را شکست دهد.

 داده و گل ‎‎ های برتر تیم لوکوموتیو توسط نیکونوروف(دو گل)،ساف رونو،کروتیکو، محمد احمدزاده و لوکائو به ثمر رسیدند.

دقایقی دیگر تيم‌هاي كاتانیا ایتالیا و مقاومت گلساپوش ایران به مصاف هم خواهند رفت و نهايتاً در روز پاياني مسابقات يعني سه شنبه 28 فروردین،  از ساعت 18:45 تيم‌هاي کاتانیا ایتالیا و لوانته اسپانیا باهم بازي مي‌كنند و از ساعت 20:15 تيم‌هاي مقاومت گلساپوش و لوکوموتیو روسیه ديدار خواهند كردند.

مسابقات فوتبال ساحلی باشگاه‏‏‌های اورآسیا با حضور تیم‏‏های مقاومت گلساپوش یزد از ایران و تیم‌های لوانته اسپانیا، کاتانیا ایتالیا و لکوموتیو روسیه از امروز 26 فروردین تا سه شنبه 28 فروردین‏‏ماه به میزبانی یزد برگزار می‌شود.

 

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار