معاون فرماندار اشكذر:
معاون فرماندار اشكذر عنوان كرد: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند و بايد ضرورت برجسته‌سازی نقش کارگران در تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد .
کد خبر: ۵۹۱۵۳۰
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶ 16 April 2018

«عليرضا ابوالحسني» در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر اين شهرستان با تأکید بر نقش مؤثر کارگران در تحقق شعار سال و تولید اجناس با کیفیت، اظهار كرد: تولید اجناس باکیفیت تنها در سایه توجه به کارگران میسر و ممکن است.

وي افزود: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند و بايد ضرورت برجسته‌سازی نقش کارگران در تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد . 

  ابوالحسنی با بیان اینکه همه‌ساله از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه برای ارج نهادن و گرامیداشت نقش اثربخش فعالین عرصه کار و تولید به نام هفته کارگر نام‌گذاری شده است، بيان كرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده همگانی از کالاهای تولید داخلي، رویکرد تمامی برنامه ‎ های قابل‌اجرا در این ایام باید بر مبنای معرفی و برجسته‌سازی کالای ایرانی صورت گیرد . 

وی با اشاره به زبانزد بودن و استقرار برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ استان در این خطه، تصریح کرد: ضروری است برنامه‌های هماهنگ شده در این هفته، منسجم و متناسب با قابلیت‌های بالای صنایع مستقر در شهرستان باشد .

ابوالحسنی با اشاره به اثرات مثبت تحقق شعار سال در اقتصاد کشور ادامه داد:  نگاه ویژه به کارگران و خانواده آن‌ها می‌تواند علاوه بر ایجاد آرامش و اطمینان خاطر، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت کند . 

«ناصر زارع» سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر ضمن ارائه گزارش عملكرد هفته كارگر در سال گذشته گفت: در دين مبين اسلام توجه ويژه اي به مقوله كار و تلاش شده و كار مايه حيات ادمي است كه سعادت دنيا و آخرت را در بر دارد و کارگران نیز از جايگاه والايي برخوردار هستند.

وي افزود: كارگران، جهادگران عرصه اقتصادي هستند و هفته كارگر فرصتي براي تجليل از نقش موثر و جهادگونه كارگران است که بدون توجه و حمايت از جامعه كارگري شعار سال جدید محقق نمي‌شود.

منبع: ایسنا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار