نخستین جشنواره پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان یزد در بخش‌های مختلف و ویژه رسانه‌های برخط الکترونیک مجوز‌دار برگزار می‌شود.
کد خبر: ۵۹۱۳۷۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۴ 16 April 2018

انجمن صنفی مدیران پایگاه‌های خبری و سرپرستان خبرگزاری‌های استان یزد با همکاری تعدادی از ارگان‌های دولتی و فرهنگی استان در نظر دارد اولین جشنواره پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان یزد(رسانه‌های الکترونیک برخط) را به صورت استانی برگزار کند.

این جشنواره در رشته‌های یادداشت، عکس، خبر، مصاحبه و گزارش برگزار و در هر بخش سه نفر حائز رتبه برتر خواهند بود که به نفر اول مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد به همراه لوح سپاس و تندیس جشنواره، نفر دوم سه میلیون ریال و لوح سپاس، نفر سوم نیز مبلغ دو میلیون ریال و لوح سپاس اهدا می‌شود.

موضوعات جشنواره در شش بخش «حمایت از کالاهای ایرانی با توجه به کسب و کارهای کوچک و کارآفرینی»، «بحران آب و خشکسالی در استان یزد»، «میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و بافت جهانی شهر یزد»، «حقوق شهروندی»، «فرهنگ و هنر بومی استان یزد»، «مفاخر و شخصیت های برجسته استان یزد» خواهد بود.

هدف از برگزاری این جشنواره هم اندیشی بین اصحاب رسانه الکترونیک برخط و معرفی برترین‌های عرصه رسانه‌های مجازی استان یزد در زمینه تولید محتوای رسانه‌ای و همچنین معرفی توانمندی‌های استان بر اساس مطالب منعکس شده در رسانه‌ها و در زمینه‌های تعیین شده و ایجاد رقابت در بین اصحاب رسانه استان است.

از همه خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان یزد دعوت می‌شود در این جشنواره مشارکت داشته باشند.

آثار ارائه شده باید در فاصله زمانی اول فروردین ماه 1396 لغایت دهم اردیبهشت ماه 1397 در یکی از پایگاه‌های خبری مجوز دار و یا خبرگزاری‌های استان یزد منتشر شده باشد.

آخرین فرصت ارسال مطالب و آثار 15 اردیبهشت ماه 1397 است و هر متقاضی می‌تواند سه اثر در دو بخش ارائه نماید و در صورت انتخاب یک اثر مشترک و گروهی به عنوان اثری برگزیده توسط هیات داوران نیز تنها از یک نفر تجلیل می‌شوند. همچنین نام نگارنده حتما باید در اثر درج شده باشد و چنانچه نام خبرنگار و نگارنده ثبت نشده ،باید تاییدیه مدیرمسئول یا سرپرست خبرگزاری برای هر اثر بصورت جداگانه و به پیوست آن ارسال شود در غیر این صورت آثار فاقد نام نگارنده و معرفی نامه حذف می‌شود.

اثر ارسالی باید با درج لینک منتشر شده در رسانه‌های مجازی مجوز‌دار باشد و شرکت کنندگان باید آثار خود را به آدرس انجمن صنفی مدیران پایگاه‌های خبری و سرپرستان خبرگزاری‌های استان یزد واقع در ساختمان مرکز رشد علم و فناوری- روبروی اداره کل آموزش و پرورش یا به خانم نیره شفیعی پور سرپرست خبرگزاری مهر در استان و عضو هیات مدیره انجمن و یا آقای مسعود میرجلیلی نماینده هیات مدیره با شماره همراه 09133516569 تحویل نموده و رسید دریافت نمایند.

بررسی و داوری آثار از 16 لغایت 20 اردیبهشت ماه 97 است و اختتامیه و تجلیل از برترین‌های اولین جشنواره پایگاه‌های خبری و خبرگزاری‌های استان یزد(رسانه‌های الکترونیک برخط) نیز هفته آخر اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می‌شود.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار