تلاش کردم با ساخت به‌وقت شام ماهیت خطرناک داعش را نشان دهم / استقبال پرشور مردم به من دلگرمی می‌دهد
ابراهیم حاتمی کیا با اشاره به مظلومیت مدافعین حرم و مغفول ماندن نقش آن‌ها در امنیت و آرامش امروز ایران اسلامی، گفت: با ساخت به‌وقت شام تلاش کردم ماهیت خطرناک داعش را معرفی کنم.
کد خبر: ۵۹۰۱۸۴
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸ 13 April 2018

به گزارش «تابناک یزد»، ابراهیم حاتمی کیا، شامگاه پنج‌شنبه با حضور در اکران فیلم به‌وقت شام در یزد، با ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم دارالعباده یزد، با اشاره بیش از 3 دهه فعالیت خود در عرصه فیلم‌سازی، اظهار داشت: در طول این سال‌ها همواره تلاش کردم تا گوشه از تاریخ پرافتخار این کشور اسلامی و رشادت‌ها آن را به تصویر بکشم و امیدوارم این فعالیت‌ها و اقدامات در پل صراط دست من را بگیرد.

کارگردان فیلم به‌وقت شام بابیان اینکه با ساخت این فیلم تلاش کرده تا گوشه‌ای از مظلومیت‌ها و رشادت‌های شهدای مدافع حرم را به تصویر بکشد، اظهار داشت: برخلاف هشت سال دفاع مقدس این رشادت‌ها و حماسه مظلوم مانده است .

وی با اشاره به پیچیدگی بحث حضور ایران در جنگ سوریه و عراق، به حضور خود در برخی مناطق جنگی سوریه اشاره کرد و افزود: تصویر ویرانه‌ها و اتفاقات شهرهای جنگ‌زده سوریه بسیار وحشتناک است  و اگر مدافعان حرم نبودند، این ویرانی‌ها و خرابی‌ها وحشتناک را در ایران می‌دیدم.

حاتمی کیا با تأکید بر اینکه با ساخت این فیلم می‌خواستم کسانی که نسبت به داعش شناخت ندارند، نسبت به حقیقت این گروه تروریستی آشنایی پیدا کنند، اظهار داشت: جنایت‌های این گروه تروریستی بسیار فجیع‌تر از آن است که بتوان به‌وضوح به تصویر کشید.

این کارگردان مطرح کشور بابیان اینکه برای هر کارگردانی مهم است که مخاطبان استقبال پرشوری از اثرش داشته باشند، به بازخوردها مطلوب فراوان و استقبال عموم از به‌وقت شام اشاره کرد و افزود: حضور پرشور مردم و بازخوردهای مناسبی که دریافت کردم دلگرم‌کننده بود و برای من بسیار ارزشمند است.

گفتنی است در این برنامه از ابراهیم حاتمی کیا به‌پاس تلاش در راستای ترویج هنر انقلابی و ساخت آثار فاخر و ارزشی، از سوی فعالین فرهنگی جبهه مردمی انقلاب اسلامی استان یزد، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان و شهرداری یزد تجلیل شد.

 

 

//فارس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار