مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد مهمترین عامل اصلی در راه اندازی باشگاه‌های بولینگ و بیلیارد در استان یزد را نبود مربی عنوان کرد.
کد خبر: ۵۷۸۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲ 13 March 2018

مسعود شریعتی در مجمع سالیانه هیات بولینگ، بیلیارد و بولس استان یزد با بیان اینکه بخش خصوصی مشارکت بسیار خوبی در راه اندازی این باشگاه‌های ورزشی بولینگ و بیلیارد در سطح استان یزد داشته است اظهار داشت: این ورزش‌ها با توجه به جذابیتی که دارد اگر به خوبی بین جوانان رواج پیدا کند می‌تواند منبع درآمدزایی بسیار خوبی برای فعالان در این عرصه‌ها باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به اینکه این اداره کل تمام حمایت خود را در جهت پیشرفت ورزش بولینگ و بیلیارد در سطح کشور به کار می‌گیرد گفت: مهمترین هدف هیات بولینگ و بیلیارد در استان باید قهرمانی کشور و راه یابی ورزشکاران استان به رده‌های مختلف تیم ملی باشد.

وی یکی از مشکلات اصلی در استان برای راه اندازی باشگاه بولینگ و بیلیارد را نبود مربی عنوان و تصریح کرد: این مشکل بسیاری از علاقمندان را از تأسیس باشگاه منصرف کرده که بر این اساس برگزاری دوره‌های آموزشی باید از سوی هیات استان پیگیری و نیروهای مجرب تربیت شوند تا در سال‌های آینده شاهد این‌گونه مسائل در ورزش استان نباشیم.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: رشته ورزشی بولینگ و بیلیارد در این سال‌ها در استان یزد مورد توجه جوانان قرار گرفته که امیدواریم با برنامه ریزی‌های دقیق و حساب شده هیات این ورزش در استان، شاهد حضور هر چه بیشتر جوانان و نوجوانان در این رشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بازهم از حضور فعال بخش خصوصی در ورزش استان تشکر کرد و اظهار داشت: جذب بخش خصوصی یکی از مسئولیت‌های مهم هیات بولینگ، بیلیارد و بولس در استان است.

منبع: تسنیم
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار