کمیته انضباطی تنها تیم ها را جریمه می کند. آنهم چه جریمه هایی. جرایم 30 تا 40 میلیون تومانی. این قدر تیم ها را جریمه می کند که وقتی تیم ها آخر سال برای تبلیغات محیطی درخواست پول می کنند متوجه می شوند یک چیزی هم بدهکار هستند.
کد خبر: ۵۶۵۱۲۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴ 12 February 2018

به گزارش «تابناک یزد»؛ در تخلفات صورت گرفته شک و تردیدی وجود ندارد اما پرسش اینجاست مگر باشگاه های ما در آمد دارند که باید این قدر جریمه شوند؟ از سویی این جرایم تا به حال چه تاثیری در کاهش ناهنجاری ها داشته است؟ آیا اصلا بخشی از این جرایم صرف فرهنگ سازی در باشگاه ها شده است؟
بی تعارف جرایم تبدیل به یکی از منابع درآمدی فدراسیون فوتبال شده است و شاید فدراسیون فوتبال نه تنها نگران و ناراحت این تخلفات در استادیوم ها نیست بلکه استقبال هم می کند. چرا که اگر این تخلفات نباشد دیگر بهانه ای برای جریمه کردن تیم ها باقی نمی ماند. بی شک اگر فدراسیون فوتبال دغدغه داشت کمی فرهنگ سازی می کرد.
نکته جالب تر اینکه باشگاه ها باید این پول را تمام و کمال پرداخت کنند چون پای فدراسیون فوتبال در میان است نه بازیکن و مربی. باشگاهی هم ندهد همان طور که گفتیم از محل مطالباتش کم می شود. البته چه مطالباتی. حق پخش که صفر است در مورد تبلیغات محیطی هم به باشگاه ها گفته اند فعلا اسپانسر پول را نداده است.
علی کریمی چند وقت پیش در کانال تلگرامی اش نوشته بود باشگاه ها رگ ندارند تیغ نزنید. ما از این ادبیات استفاده می کنیم. باشگاه ها در آمد ندارد جریمه نکنید.
این سند را هم علی کریمی در کانال تلگرامی اش منتشر کرده است.
علی کریمی هم چنین در کانالش نوشته: اگر هفته ای فقط ۳ تیم فقط جریمه ۳۰ و ۴۰ میلیونی بشن، میشه هفته ای ۱۰۰ میلیون تومان که در مجموع یک ماه میشه ۴۰۰ میلیون تومان!!
حالا اگه کل مسابقات یک فصل رو ۱۰ ماه بگیریم، حدود ۴ میلیارد تومان میشه فقط این!!!؟
حالا بماند مربی جریمه می شود بازیکن جریمه می شود. یه زمانی کمیته انضباطی چند تارو جریمه می کرد ، یکی هم تشویق میک رد!!!!! ببینید چقدر خرج بالاست دیگه اون یکی رو هم تشویقی نمی دن!

 حق با علی کریمی است +سند 

 

//خبر ورزشی

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار