رئیس روابط عمومی کمیته امداد استان یزد گفت: دومین مرحله «مهر عاطفه‌ها» در دو هزار و ۳۰۰ پایگاه آماده جمع‌آوری هدایای مردمی برای دانش‌آموزان نیازمند است.
کد خبر: ۵۰۶۸۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۸ 11 October 2017
به گزارش «تابناک یزد»مهدی نشاسته گر، رئیس روابط عمومی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه این رویداد ملی با شعار مهر در انتظار همدلی برگزار می شود، اظهار کرد: دومین مرحله از مناسبت ملی «مهر عاطفه ها» همزمان با سراسر کشور در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه در دو هزار و ۳۰۰ پایگاه در مدارس، مساجد، مراکز نیکوکاری، اماکن تجاری و اقتصادی و میادین و معابر اصلی در سطح استان یزد آماده جمع آوری هدایای مردمی برای دانش آموزان نیازمند هستند.
وی افزود: هر ساله مناسبت ملی مهر عاطفه ها با هدف گسترش فرهنگ احسان و نوع دوستی و کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان نیازمند در سراسر کشور برگزار می شود.
رئیس روابط عمومی کمیته امداد استان یزد بیان کرد: برنامه عمومی این رویداد ملی با رویکرد تعامل و ارتباط با مراکز اقتصادی، تجاری، هیأت‌های ورزشی، مجامع بانوان، پزشکان، مهندسان، حقوقدانان، کارخانه‌ها، مجتمع‌ها و شهرک‌های صنعتی، خیران، صنوف، اتحادیه‌ها، مراکز تولیدی عمده، کانون‌ها و مراکز فرهنگی در شهریور ماه برگزار شد.
وی ادامه داد: مرحله نخست برنامه اختصاصی مهر عاطفه ها در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در پایگاه‌های کمیته امداد، مراکز نیکوکاری، بسیج، مساجد و میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار شد و مرحله دوم این مناسبت ملی نیز در روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با محوریت مدارس و مساجد برگزار می شود.  
نشاسته گر با بیان اینکه ۲۲۰ هزار پاکت جمع آوری وجوه نقدی مهر عاطفه ها در مدارس سراسر استان توزیع شده است، یادآور شد: مردم نیکوکار استان یزد در مرحله نخست مهر عاطفه ها در سال جاری ۵۰۰ میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند، ۲۸۰ میلیون تومان از این کمک ها در قالب کالا بود .
رئیس روابط عمومی کمیته امداد استان یزد با بیان اینکه استفاده از روش های نوین و الکترونیکی هم در جمع آوری وجوه جشن عاطفه ها در نظر گرفته شده است، گفت: مردم خداجوی استان یزد می توانند با شماره گیری آنی پرداخت کمیته امداد #۱*۸۸۷۷* با تلفن همراه، با وارد کردن مبلغ و کد استان یا شهرستان در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.
وی یادآور شد: امکان پرداخت وجوه نیکوکاران به جشن عاطفه ها از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه فراهم شده است، اپلیکیشن سکه از سایت بازار cafebazaar.ir و همچنین زیرپورتال اختصاصیSekeh.behpardakht.com  قابل دریافت است.
نشاسته گر افزود: بهره گیری از سامانه پیامکی با ارسال عدد ۱ به شماره ۱۰۰۰۱۸۱۱، پرداخت از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی www.emdad.ir/ostanha/yzd  از دیگر کانال های در نظر گرفته شده برای سهولت در مشارکت حداکثری نیکوکاران در این حماسه ملی است.
یادآور می شود مردم خداجوی استان یزد یک میلیارد و ۵۴ میلیون تومان در جشن عاطفه ها سال ۹۵ به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کردند.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار