فرماندار اشکذر بابیان اینکه اعضای شعب به‌ویژه نمایندگان فرماندار باید نسبت به مطالعه دفترچه مخصوص آموزش جامع اعضای شعب در اسرع وقت اقدام نمایند بر ضروری تسلط کامل دست‌اندرکاران انتخاباتی نسبت به قوانین تأکید کرد.
کد خبر: ۴۲۶۰۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۹ 18 May 2017
به گزارش تابناک یزد،محمدعلی شاه‌حسینی در نشستی با نمایندگان فرماندار بابیان اینکه اقدامات لازم برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت‌ماه در شهرستان اشکذر فراهم‌شده است اظهار داشت: ضروری است اعضای شعب به‌ویژه نمایندگان فرماندار نسبت به مطالعه دفترچه مخصوص "آموزش جامع اعضای شعب "در اسرع وقت اقدام نمایند.
وی با اشاره به اقدامات مهم به‌ویژه در هنگام پایان فرآیند انتخابات از جانب نمایندگان فرماندار توصیه‌هایی را برای کاهش درصد خطای انسانی متذکر شد و افزود: نظم، سرعت عمل و دقت در زمان کار مدنظر تمامی اعضای شعب اخذ رأی باشد.
فرماندار اشکذر بابیان اینکه برگه‌هایی حاوی اطلاعات اعضای شعب اخذ تهیه‌شده که در اختیار نمایندگان فرماندار قرار می‌گیرد گفت: ضروری است مسئولین شعب اخذ رأی شهرستان اشکذر هماهنگی لازم را با اعضای شعب به‌ویژه کاربران و خدمه قبل از زمان برگزاری انتخابات انجام دهند.
وی با تأکید بر اینکه نمایندگان فرماندار رأس ساعت 6 صبح روز جمعه 29 اردیبهشت‌ماه می‌بایست برای دریافت صندوق‌های اخذ رأی و نیز اقلام پیوستی در محل فرمانداری حاضر باشند تصریح نمود: تصمیم‌گیری نهایی و مدیریت شعب اخذ رأی در روز انتخابات بر عهده نمایندگان فرماندار می‌باشد و ضروری است اعضا نهایت همکاری را با آن‌ها داشته باشند.
تعداد شعب اخذ رای در شهرستان اشکذر 44 شعبه است و تعداد واجدان شرایط این شهرستان نزدیک به 20 هزار نفر است.
انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا 29 اردیبهشت برگزار می شود.
منبع: ايرنا
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۸
چرا رضوانشهر کاندیدای شورای شهر ندارد
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار